Magazin

Hülya bilerek üstsüz yakalandı

Hülya bilerek üstsüz yakalandı

Ayvalık'taki evininin havuzunda üstsüz yakalanan Hülya Avşar'a eski eşinden ağır sözler.

Güncellenme tarihi:
Vatan'dan Sanem Altan'a konuşan Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar'ın hatalarını hep söylediğini belirterek, "Tabii ki söylerdim. Hatta bazen alınırdı, söylediğimde. 'Ben senin en yakınınım, çocuğunun babasıyım, niye alınıyorsun ki?' derdim ben de. Çok rahat söylerdim. Yüzüne direkt söylerim. Hatta sert söylerim" dedi.
Çilingiroğlu şunları söyledi: "Geldiğimiz bu günleri de ona çok önceden anlatmıştım, taa altı-yedi sene önce. Yaşadığımız ne varsa hepsinin olacağını söylemiştim. 'Bu ilişkide sorunlar var, bu ilişkide benim gidişatım şu, başına şunlar-bunlar gelecek, dikkatli ol. Bu ilişki bozulacak, gözüm dışarı kayacak. Sen kendini bir düzelt' demiştim. Dolayısıyla pişman değilim. 'Kehanette bulunuyorsun' derdi bana. İnşallah söylediklerimden birkaç tanesi de olmaz bundan sonra. Feraye'yle de başında böyle olacağımızı falan bilmiyorduk. Ama ne dediysem yaptım. Bazen de söylediklerimle mesaj veririm. Bazı şeyleri de bilerek yaparım. Mesela Hülya'nın Ayvalık'ta üstsüz yakalanma hikayesi tabii ki yalan, ben o evi biliyorum. Öyle bir şey olmaz. O fotoğrafı bilerek vermiş. Senin çoluğun çocuğun var. Ona yakışmayan şeyleri yaparsa, söylüyorsam anlamıyorsa..." (Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 26.10.2008
709
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.