Magazin

Hülya Avşar'ı kızdıran soru

Hülya Avşar'ı kızdıran soru

Boşandığı eşi Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç ile aynı otelde yeni yıla giren Hülya Avşar, bir televizyon muhabirinin, "Bu gruba Sadettin Saran da dahil olacak mı" sorusuna sert tepki gösterdi.

Avşar, muhabirin kendisiyle ilgili haber yapmasını yasakladığını belirterek röportajı noktaladı.

Kurban bayramının ikinci gecesi Antalya'daki Limak Lara De Luxe Hotel&Resort'ta konser veren Hülya Avşar, yaklaşık bin davetliye şarkılarını seslendirdi. Avşar'ın konserini izlemeye gelenler arasında kızı Zehra ve kardeşi Helin de yer aldı. Konser sonrası kuliste gazetecilerle sohbet eden Avşar, bir soru üzerine, 'Aynı otelde hep beraber kalıyoruz. Kaya Bey, Feraye Hanım ve oğulları, ben ve Zehra. Tabii ki otelde karşılaşma olasılığımız olamıyor. Ama Kaya Bey çocuklarıyla birlikte yeni yıla girmek istedi. Çok sevindim. Gelirsek mahsuru olur mu diye sordu, hayır dedim' diye konuştu.

Muhabire çok kızdı
Bir muhabirin, "Bu gruba Saadettin Bey de dahil olabilir miydi, ya da olur mu bundan sonra" sorusu Avşar'ı sinirlendirdi. Avşar, "Yorum yok. Yalnız sen yine benim şimdi ağır bir sözümle karşı karşıya kalmak üzeresin. Sorduğun sorulara dikkat edeceksin" dedi. Muhabir ise, "Ediyorum Hülya Hanım, etmesem bu kadar özen göstermem" yanıtını verdi. Avşar, "Dikkat etmiyorsun" diye çıkıştı. Muhabirin kendisiyle ilgili haber yapmasını istemediğini dile getiren ünlü sanatçı, "Ben sana kendimi yasaklarım. Her zaman yasaklarım, şimdi de yasaklıyorum" dedi. Ağız dalaşına dönüşen olayda TV muhabiri, "Siz beni yasaklayamazsınız, ben istediğim yere gelirim" diyince, Avşar, "Sen gider misin" dedi. "Gitmiyorum, bu benim mikrofonum" cevabı üzerine Avşar da, "O zaman cevap vermiyorum. Bir daha seni görmeyeceğim" diyerek tepki ve gösterdi ve sohbeti bitirdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 03.01.2007
475
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.