Magazin

Hülya Avşar'ı da kandırdı

Hülya Avşar'ı da kandırdı

'Gangnam Style' şarkısıyla bir anda fenomen olan Güney Koreli şarkıcı Psy'yi taklit eden Dennis Care Hülya Avşar'ı da kandırdı.

hülya avşar

'Gangnam Style' şarkısıyla bir anda dünya çapında bir yıldız olan Güney Koreli şarkıcı Psy'nin şimdi de 'sahtesi' çıktı. Bu yıl 66'ıncısı düzenlenen Cannes Film Festivali'ne Psy adıyla katılan kişinin, gerçek Psy olmadığı, onu taklit eden biri olduğu anlaşıldı.

Sinema dünyasının en saygın organizasyonlarından olan Cannes Film Festivali, hırsızlık skandalından sonra şimdi de 'sahtecilik' krizi yaşıyor. İki haftadır devam eden festivale Psy adıyla katılan ve festival boyunca kırmızı halıda poz verip, korumalar eşliğinde lüks restoranlardaki VIP davetlere katılarak, gerçek starlarla fotoğraflar çektiren kişinin, Dennis Carre adında biri olduğu anlaşıldı.

Aynı Psy gibi giyinen ve gözlüklerini gözünden hiç çıkarmadan partilere katılan Carre, organizasyon ekibini bile kandırdı. Kimsenin anlamadığı olayı ise o sırada Singapur'da olan şarkıcının kendisi aydınlattı. Ünlülerin twitter üzerinden 'PSY ile birlikte Cannes'dayız' gibi mesajlarını gören Güney Koreli şarkıcı, 'Anlaşılan Cannes'da bir tane daha PSY var. Selam söyleyin. PSY Singapur'da' yazarak durumu açıklığa kavuşturdu.

Dennis Carre'yi ayırt edemeyen fotoğraf ajansları bile, sitelerine yükledikleri karelerin altına PSY yazdı.

Sahte PSY'la Cannes'da bir partide bir araya gelip, fotoğraf çektiren Hülya Avşar "Gerçeğine çok benziyordu, anlayamadım. Sahte olduğunu bilmiyordum. Benimle fotoğraf çektirmek isteyince 'hayır' diyemedim" dedi. PSY, geçen şubat'ta Hülya Avşar'ın jüri üyesi olduğu 'Yetenek Sizsiniz' programına katılmıştı. Avşar'la birlikte sahneye çıkıp 'Gangnam Style' dansı yapmıştı.

Semercioğlu: Hemen hatırladı

Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu da Cannes'daki partide PSY'la fotoğraf çektirdi. Hülya Avşar ile PSY'ın fotoğrafını köşesinde kullanan Semercioğlu altına da "Yetenek Sizsiniz'e konuk jüri üyesi olarak katılan PSY, Hülya Avşar'ı hemen hatırladı" diye yazdı.

Yayın tarihi: 25.05.2013
946
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.