Magazin

Hülya Avşar'dan şok evlilik açıklaması

Hülya Avşar'dan şok evlilik açıklaması

Son günlerde Feraye Tanyolaç'la birlikte olmaya devam eden eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile sık sık biraraya gelen Hülya Avşar, "Yeniden evlenecek misiniz" sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Hülya Avşar, "Yeniden evlenecek misiniz" sorusuna gülerek cevap veren Hülya Avşar, "Artık benim evlenmem söz konusu olamaz. Bu aralar da çok talibim var ama evlenecek biri varsa o da ancak Zehra olur. Ben evlilik düşünmüyorum" dedi.

Avşar kızı çıkışta sohbet ettiği gazetecilere eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile ilgili olarak ta, "Ben evlenmem ama Kaya evlenirse onun düğününe giderim" dedi.

Önceki gece akrabası olduğunu söylediği Erol Avşar'la Tarabya Kıyı restoranda yedi. Kısacık kestirdiği ve boyattığı yeni saçlarını kuaför kazasına kurban gittiğini söyleyen Avşar, "Saçlarım kuaförde istediğim gibi olmadı, kazaya kurban gitti az daha yanıyordu ben de bu hale getirdim" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.02.2006
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.