Magazin

Hülya Avşar'dan Apaçi dansı

Hülya Avşar'dan Apaçi dansı

TNT ekranlarında yayınlanan "Hülya Avşar Show" bu hafta yine dopdoluydu.

Avşar kızının bu haftaki konukları; aşk şiirlerinin usta yazarı ve yorumcusu İclal Aydın, oyuncu Kenan Ece, kadın-erkek herkesin sevgilisi haline gelen radyocu Bay J ve pop müziğin yeni yıldızlarından Berkay'dı.

Birbirinden renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olan Hülya Avşar Show'un bu haftaki bölümünde, Avşar ile konukları arasında ilginç diyaloglar yaşanırken, Avşar kızının Apaçi dansı ise görülmeye değerdi.

Avşar kızı, hiç prova yapmadan kendini sahneye atarak BGH Tiyatro Grubu ile canlı yayında Apaçi dansı yapınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. BGH grubuyla dans etmeye başlayan Hülya Avşar, stüdyoda bulunanlardan büyük alkış aldı.

Avşar Kızı "Madem halkımız bu dansı seviyor. Peki Apaçinin oryantali nasıl olur?" diyerek, Apaçi dansını oryantal ile birleştirip dans etti.

Müziğin ritmine dayanamayarak kendini sahneye atan Bay J'ye Avşar kızının diğer konukları da oturdukları yerden el kol hareketleriyle eşlik ettiler.
Yayın tarihi: 29.05.2011
498
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.