Magazin

Hülya Avşar: Vazgeçmeyeceğim

Hülya Avşar: Vazgeçmeyeceğim

Tenis Turnuvası'nın tanıtımını yapmak üzere Antalya'ya gelen Hülya Avşar, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

ATİK-Hülya Avşar Cup Veteran Puanlı Klasman Tenis Turnuvası'nın tanıtımını yapmak üzere Antalya'ya gelen Hülya Avşar, Antalya Tenis İhtisas Kulübü'nde (ATİK) basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Ayağındaki bandajla basın toplantısına katılan Hülya Avşar'dan önce ATİK Başkanı Ufuk Parlakdağ konuştu.

Yönetime geldikleri gün ATİK'in adını tüm ülkeye duyuracaklarının sözünü verdiklerini hatırlatan Başkan Ufuk Parlakdağ, "Antalya'nın gururunu, saygınlığını arttırmak için yaptığımız çalışmaların ilk verimini alıyoruz. Yaptığımız bir kaç görüşmenin ardından Hülya Avşar'la anlaştık ve bugün de kendisini buraya davet ettik.

Burada siz basın mensuplarının huzurunda sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in Hülya hanıma gönderdiği teşekkürü iletiyorum. Kendisi şuan İstanbul'da ancak, pazar günü aramızda olacaktır" dedi.

Sanatçı Hülya Avşar ise ATİK'i yıllardır uzaktan izlediğini hatırlatarak, "Burası Türkiye'de çok beğendim kulüplerden birisidir. Her zaman burada tenis oynamak istemişimdir. Kısmet bugüne imiş. İstanbul'dan sonra ikinci kez Hülya Cup'ı Antalya'da yapıyoruz. Burada, asıl amacımız turnuva geliriyle Doğu'daki okulları tamir ettirmektir. İhtiyaç duyulan yerlerde spor alanlarını geliştirerek, çocuklarımızın spor yapabilmelerine olanak sağlamak istiyoruz.

Yaptığımız çalışmaların havada kalmayacağını anlatmak için size Erzurum Palandöken İlköğretim Okulu'na yaptığımız yenileme çalışmasını göstermek istiyorum. Özetle, herkes bana bu turnuvaya verdiğim katkıdan dolayı teşekkür ediyor ama ben bize destek veren sponsorlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Yayın tarihi: 12.05.2007
687
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.