Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hülya Avşar: Popoma bakmayın

Hülya Avşar: Popoma bakmayın

TED tarafından beşincisi düzenlenen Amerikan Hastanesi - Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası'nda Hülya Avşar dün oynadığı yarı final maçında rakibi Ceylin Adabük'ü 6/2 7/5 yenerek finale çıktı.

Hülya Avşar'ın maç sırasında giydiği kıyafet, oldukça ilginçti. Avşar, sırtında "Popoma bakmaa :)" yazan beyaz bir t-shirt giymişti. Avşar eteğinin de, arka cebinin olduğu bölümü yırtıktı.

Hülya Avşar, bugün Saat 14.00'te Çift Bayanlar Final Maçı için korta çıkacak. Tek Bayanlar Finalini ise 26 Mart Pazar günü saat 12.00'de yapacak.

Genç kız gibi süzülmem hemen sokulurum
Öte yandan TED'de düzenlenen turnuvada sahaya çıkan Hülay Avşar ilginç açıklamalar yaptı: "Etrafımda bir süre bekar erkek var ama hala beni evli zannediyorlar. Kimse benimle ilgilenmiyor. Ama ilginen ya da benim hoşuma giden birisini görürsem hiç çekinmem sokulurum. Öyle genç kız gibi süzülmem hemen yanaşırım..."

Bugüne kadar hiç mutevazı davranmadığını söyleyen Avşar, "Bir gün gelecek heykelimi dikeceksiniz. Şimdi dalga geçiriyorum zannediyorsunuz. Başarılı olamadığım konu yok" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.