Magazin

Hülya Avşar, Coşkun Sabah için ne söyledi?

Hülya Avşar, Coşkun Sabah için ne söyledi?

Hülya Avşar, kendisi hakkında yorumlar yapan Coşkun Sabah'a cevap verdi...

15 yaşına giren kızı Zehra’yla Etiler’de karşımıza çıkan Hülya Avşar, kendisi hakkında yorumda bulunan Coşkun Sabah’a inceden dokundurdu. Avşar Kızı, “Sonuna kadar haklı. En büyük Coşkun, başka büyük yok” dedi.


Etiler Kitchenette’te kızıyla yiyen Hülya Avşar, yakın zamanda katıldığı bir televizyon programının reklam arasında “Hülya Avşar yıllardır bir şey yapmıyor ama haber oluyor” diyen Coşkun Sabah’a yanıt verdi.

”Hülya Avşar nedir ki?” sözüne ince bir göndermede bulundu Avşar Kızı: “Doğru söylüyor. Sonuna kadar haklı. En büyük Coşkun, başka büyük yok. Coşkun, coştu bir kere.”

Yarı yıl tatilini fırsat bilip kızı Zehra’yla Uludağ’a gitmişti Avşar. Muhabirlerin “Zehra’nın karnesi nasıl geldi?” sorusuna Avşar Kızı, “Karnemiz iyi geldi. Yoksa tatile götürür müyüm onu? Evde falaka!” esprisini yaptı. Ardından da hemen ekledi: “Kızımla gurur duyuyorum.”

(UçanKuş)

Yayın tarihi: 06.02.2013
3073
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.