Magazin

Hollywood'un 'yaramaz' çocukları

Hollywood'un 'yaramaz' çocukları

Sinema, müzik ve podyum dünyasının kimi ünlüleri, kötü alışkanlıklar, özel hayatlarındaki dalgalanma ve yasalarla problemleri yüzünden sıkıntılı günler yaşıyor.

Internet'teki 'msn' sitesinin haberine göre, kimi zaman kırmızı halı üzerinde salınırken, kimi zaman sahnede alkışlar arasında gördüğümüz yıldızlar, her zaman aynı ışıltıyı saçmıyor.

Yaşamlarına kötü alışkanlıkları sokan, özel hayatlarına dikkat etmeyen, başı yasalarla derde giren bazı yıldızlar, hayranlarının gözünde aynı yere tekrar gelebilmek için çaba sarf ediyor. İşte, türlü nedenlerle zor günler yaşayan Hollywood´un 'yaramaz' çocukları:

Keith Urban: 'Love, Pain and The Whole Crazy Thing' adlı yeni albümü 7 Kasımda hayranlarıyla buluşan şarkıcı Keith Urban, en mutlu olması gereken dönemde sıkıntıya düştü. Bundan 5 ay önce hayatını sinema dünyasının en güzel ve yetenekli yıldızlarından Nicole Kidman ile birleştiren Urban, bugünlerde hiç de 'peri masalı' yaşamıyor. Alkol tedavisi görmek üzere 19 Ekimde bir kliniğe yatan Grammy ödüllü Avustralyalı şarkıcı, şimdi iyileşeceği günü bekliyor.

Kate Moss: Podyum dünyasına fırtına gibi giren Kate Moss, bir İngiliz basın organında uyuşturucu kullanan fotoğraflarının yayınlanmasıyla iyice inişe geçti. Bundan bir kaç hafta sonra Arizona´da bir klinikte tedavi görmeye başlayan 1 çocuk annesi Moss, erkek arkadaşı Pete Doherty ile birlikte bu
problemleri aşmaya çalışıyor.
Yayın tarihi: 29.11.2006
883
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.