Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'un sıcak çikolataları

Hollywood'un sıcak çikolataları

Hollywood'da 'sarışın güzel' imajı artık pek ilgi görmüyor. Orijinal saçları sarışın olan yıldızlar bile artık koyu saçları tercih ediyor.

Charlize Theron, Jessica Simpson sarışınlığa veda eden ünlü yıldızlardan sadece birkaçı.

Sarışın ama aptal, deyişi yine popüler oldu. Sarışın yıldızlar o kadar çok ti'ye alındılar ki, artık Hollywood'da 'sarışın bomba' kimliğini hiç kimse benimsemiyor. Son dönemde sinema dünyasının yapay sarışınlarının yanı sıra doğal sarışınları da, kumral saçlı olmaya merak sardılar. Cameron Diaz, sevgilisi Justin Timberlake'den ayrılınca, ilk işi saçlarının rengini koyulaştırmak oldu. Jessica Simpson da eşi Nick Lachey'den ayrılınca, görüntüsünü yenilemek istedi.

Simpson, dergilerde yayınlanan röportajlarında "Ben aptal sarışın değilim" diyerek bir bakıma sarı saçlı olmaktan sıkıldığı sinyallerini vermişti. Britney Spears, Charlize Theron ve Denise Richards da sarışınlığa veda eden ünlü yıldızlardan sadece birkaçı.

Ama bu akıma karşı çıkanlar da yok değil. Herkesin kumrallığı seçtiği bu dönemde ünlü yıldız Victoria Beckham ise kumral saçlarını sarıya boyatarak herkesi şaşırttı. Victoria bu hareketiyle herkesten daha farklı görünmek istediğini bir kez daha kanıtlamış oldu.
(Hürriyet/Kelebek)
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.