Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'un örnek çiftleri

Hollywood'un örnek çiftleri

Bruce Willis ile aktris Demi Moore ve Tom Cruise ile aktris Nicole Kidman, ayrılık süreci ve sonrasındaki davranış ve açıklamalarıyla topluma en iyi örnek olan çiftler seçildiler.

İnternet'teki 'eonline' sitesinin haberine göre, Cruise-Kidman çifti, evlat edindikleri iki çocuklarının psikolojilerini göz önünde bulundurarak, kamuoyu önünde birbirlerinin aleyhinde hiç konuşmadılar.

"Tabiatım gereği kimsenin kötülüğünü istemem" diyen Kidman, kendine eski eşiyle ilgili soru yöneltildiğinde, Tom Cruise ve nişanlısı Katie Holmes'a mutluluklar dilediğini belirtiyor. Kidman'a göre, 'birini hayatınızın bir döneminde gerçekten sevdiyseniz, asla okişinin kötülüğünü isteyemezsiniz'.

Aşklarını dostluğa dönüştürerek, çocuklarına ve topluma iyi örnek oldukları belirtilen bir diğer çift de ünlü oyuncular Bruce Willis ve Demi Moore. Şöhretlerinin zirvesindeyken evlenen ve üç çocuk sahibi olan çift, aralarındaki anlaşmazlıkların basına yansımasına izin vermedi.

Evliliklerini dostane şekilde sonlandıran çift, bağlarını ve dostluklarını hiç koparmadı.

Hollywood'un en gözde bekarları arasında gösterilen Ben Affleck ve yeni doğan bebeğiyle mutlu bir aile tablosu çizen ünlü oyuncu Jennifer Garner, Affleck'ten önce TV yıldızı Scott Foley ile üç yıl evli kalmıştı.

Eski eşine yönelik soruları her zaman dikkatli bir üslupla yanıtlayan Foley, Garner'ın kazandığı başarıyı ve mutluluğu hak ettiğini belirtiyor.

'Kalp kıranlar' listesi
ABD'nin en ünlü TV yapımcılarından Aaron Spelling'in oyuncu kızı Tori Spelling ve Hollywood'un en ünlü isimlerinden Charlie Shanian ise evliliklerini sona erdirirken gösterdikleri tutum nedeniyle 'kalp kıranlar' listesinin başında yer alıyor.

Spelling ile görkemli bir düğünle evlenen yazar Charlie Shanian, evliliklerinin ikinci yılında yıldızın terapistinden gelen telefon karşısında şoke oldu.

Shanian, eşinin evliliklerini sona erdirmeye karar verdiğini terapistinden öğrenmenin, kendini en az ayrılık kararı kadar üzdüğünü belirtti. Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in ayrılık hikayesi de basında geniş yer almıştı.

Pitt, ayrılık sürecindeki uzun suskunluğu ve eşine Angelina Jolie ile ilişkisini itiraf etmekte geç kalması nedeniyle 'kalp kıranlar' listesinde yer alıyor. Hayranları, Aniston'un, ''eşinin Jolie ile ilişkisini gazetelerdeki fotoğraflardan öğrenmesinin gurur kırıcı olduğunu'' belirtti.

Son dönemin gözde aktörlerinden Matt Damon da ayrılık konusunda başarısız isimlerden. Damon, Oprah Winfrey'in canlı yayınlanan programında aktris Minnie Driver ile ilişkilerinin sona erdiğini açıklamıştı. Programı izleyen Driver'ın ise bu karardan o ana kadar haberi olmadı. Driver, yaptığı açıklamada, ''kalbinin milyonlarca parçaya ayrıldığını'' belirtmişti.
323
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.