Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'un kara kutusu öldü

Hollywood'un kara kutusu öldü

Tom Cruise'un düğün fotoğraflarını çalmaktan suçlu bulunan, Colin Farrell'ın seks görüntülerini yayınlayan ve Jessica Lynch, Marcia Cross ile Jamie Foxx'un çıplak fotoğraflarını satmaya çalışan koleksiyoncu David Hans Schmidt, Phoenix'teki evinde ölü bulundu.

Colin Farrell'dan Jessica Lynch'e, Marcia Cross'tan Paris Hilton'a birçok ünlünün seks kasetini ya da çıplak görüntüsünü elinde bulunduran ve bunların bazılarını internette yayınlayan Hollywood starlarının korkulu rüyası David Hans Schmidt, Phoenix'teki evinde ölü bulundu.

En son Tom Cruise ve Katie Holmes'ün İtalya'da düzenlenen düğün fotoğraflarını çalıp, bunları Curise çiftine 1 milyon dolara satmaya çalışmaktan suçlu bulunan, "Çaresiz Ev Kadınları" dizisinin yıldızı Marcia Cross'un çöplüğünden aldığı oyuncuya ait çıplak fotoğrafları basına yaymaya çalışan 47 yaşındaki film koleksiyoncusunun intihar ettiği açıklandı.

Daha önce tehdit suçundan iki yıl hapis yatan Schmidt'in intihar süsü verilerek öldürülmüş olabileceği de iddia ediliyor. Çünkü Schmidt'in elindeki görüntüler birçok ünlü için büyük bir tehdit oluşturuyordu.

İddialara bakılırsa Schmidt, geçtiğimiz ay çok ünlü bir sinema oyuncusunun seks görüntüleri için pazarlığa masasına oturmuş.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 02.10.2007
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.