Magazin

Hollywood'un 'en yakışan' çiftleri

Hollywood'un 'en yakışan' çiftleri

People Dergisi İnternet sitesinde, Hollywood'un yakışıklı ve bekar ünlülerinin hangi güzel yıldızla yakışacağını araştıran bir anket yayınladı.

Anket sonuçlarına göre 'Mr ve Mrs. Smith' adlı filmde birlikte rol alan Brad Pitt ile Angelina Jolie 'birbirine yakışan çift' seçildi.

Pitt'e en yakışan güzel olarak yüzde 55 oy oranıyla Jolie birinci seçilirken, Marisa Tomei ikinci, Denise Richards ise üçüncü oldu.

'En gözde bekar' unvanlı Bloom
'Truva', 'Karayip Korsanları' ve 'Yüzüklerin Efendisi' filmlerinde rol almasının ardından dikkatleri çeken ve yapılan anketlerde 'en gözde bekar' unvanına sahip Orlando Bloom da ankette yer aldı. 28 yaşındaki Bloom'a yüzde 41 oy oranıyla Mandy Moore, yüzde 40 ile Kirsten Dunst ve yüzde 19 ile Naomi Watts yakıştırlıdı.

'Desperate Housewives' dizisinde bahçıvanı canlandıran 26 yaşındaki Jesse Metcalfe'a ise yüzde 48 oy oranıyla Ashley Olsen uygun görüldü. Lindsay Lohan yüzde 46, Pamela Anderson ise yüzde 6 oy elde etti.

'Büyük İskender' filminde Makedonya Kralı İskender'i canlandıran 29 yaşındaki İrlandalı aktör Colin Farrell da oylamada yer aldı. Oylamada Tara Reid yüzde 57, Angelina Jolie yüzde 23, Jennifer Aniston ise yüzde 20 oy oranıyla Farrell'a en çok yakıştırılan isimler oldu.

Birbirine 'en çok yakışan' çift
'Yıldız Savaşları' filminde birlikte kamera karşısına geçen Hayden Christensen ile Natalie Portman ise ankette birbirine 'en çok yakışan' çift seçildi. 24 yaşındaki genç yıldıza en çok, yüzde 72 oy oranıyla Natalie Portman yakıştırıldı. Erika Christensen yüzde 18, Chloe Sevigny ise yüzde 9 oy elde etti. Albümleri satış rekorları kıran 26 yaşındaki Usher'a ise yüzde 54'lük oyla Michelle Williams uygun görüldü.
Yayın tarihi: 10.06.2005
706
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.