Magazin

Hollywood'un 'en trendi' egzersizleri

Hollywood'un 'en trendi' egzersizleri

Daily Mail gazetesi, her zaman incecik görmeye alıştığımız yıldızların spor tercihlerini inceledi. İşte starların form haritası!

Hareketli ve lüks yaşamın merkezi Hollywood'da spor yapmayan ünlü yok gibi. Yıldızların hepsi, hoşlarına giden bir egzersiz türü buldu.

Sadece yüzme!
Drew Barrymore ve Sara Cox gibi isimler, her gün yarım saat yüzerek formlarını koruyor. Tüm bedeni çalıştıran, kasları rahatlatan ve omurgaya çok iyi gelen yüzme, vücudun direncini de arttırıyor. Fitness hocası Matt Robert, suyun mucizevi bir iyileştirici gücü olduğunu da hatırlatıyor.

'Bosu' tutkunu
Bosu, Halle Berry ve Minnie Driver gibi ünlü isimlerin tercihi. Bosu adlı spor, 'Both Sides Up' (İki taraf yukarı) kelimelerinin baş harflerinden oluşuyor. Stepi andıran bu sporda, yastığa benzeyen bir topun üzerinde dengede durmaya çalışılıyor.

Güç için boks
Oscarlı aktris Hilary Swank ve Cameron Diaz'ın tercihi olan boks, Swank'ın 'Milyon Dolarlık Bebek' filminde bir boksörü canlandırmasıyla iyice popülerleşti. Swank, bu film için her gün beş saat boks çalıştı. Şu anki formunu boks egzersizlerine borçlu olduğunu söyleyen Hilary Swank, özellikle kol, göğüs ve bacaklarının çok güçlendiğini vurguluyor.
Yayın tarihi: 10.04.2005
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.