Magazin

Hollywood'un en soğuk isimleri

Hollywood'un en soğuk isimleri

Hollywood'un "en soğuk" ismi Bush'a muhalif duruşuyla ün kazanan "Fahrenheit 9/11" filminin yönetmeni Michael Moore seçildi.

Film sitesi "film threat"in geleneksel "Hollywood'daki En Soğuk 50 Kişi" anketinde bu yıl ipi Michael Moore göğüsledi.

Sert muhalif tavır
Sinema dünyasının en gözde sitelerinden Film Threat'ta, Moore'a bu ankette "en soğuk isim" unvanını muhalif tavrının dozunu kaçırdığı için verildiği belirtildi. Sitede, "Bu belgesel, Bush'un ikinci kez seçilmesine neden oldu. Herşey bir iddialaşmaya dönüştü ve Bush kazandı. Morgan Spurlock da bir belgesel yaptı ve fast food ürünlerine savaş açtı. Ama çok akıllıca ve eğlenceliydi. Moore'un bu belgeselden birşeyler öğrenmesi lazım" yorumunda bulunuldu.

Berry ikinci sırada
Pekçok ankette "Sinemanın en çekici oyuncuları" arasında gösterilen Oscarlı Halle Berry listede ikinci oldu. Sanatçının Oscar alamayacak kadar yeteneksiz olduğu iddia edilirken, "Amerikan Film Akademisi, Kedi ve Gothika filmlerinden sonra Berry'ye Oscar'ını geri göndermesini isteyen bir mektup yazmalı" denildi.

Nicole filmlerde itici
Michael Eisner'in üçüncü, "Altıncı His" filminin yönetmeni M.Night Shyamalan'ın dördüncü olduğu listede, güzel oyuncu Nicole Kidman da altıncılığa değer bulundu. Kidman'ın gündelik hayattaki sevimli görüntüsüne rağmen filmlerinde "itici" bir portre çizmesinin listeye girmesine neden olduğu ifade edildi.

Mirasyedi Hilton
Pembe kürkleri, kaybolan köpeği, rengarenk takıları ve kaleme aldığı "Nasıl Mirasyedi Olunur?" kitabıyla dikkatleri üzerinde toplayan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton da ankette dokuzunculuğu "alnının akıyla" elde etti.

Başkan Bush'ta listede
Moore'un belgeselinde "başrol oyuncusu" olması nedeniyle Hollywood'a dahil edilen bir isim de listede yer aldı: ABD Başkanı George W.Bush. Ankette 43. olan Başkan Bush için, "Dört yıl daha iktidarda kalarak Michael Moore'u daha zengin edecek" yorumu yapıldı. Sitenin "Hollywood'daki En Soğuk 50 Kişi" listesindeki 50 isim sırasıyla şöyle:

1-Michael Moore
2-Halle Berry
3-Michael Eisner
4-M.Night Shyamalan
5-Ben Stiller-Owen Wilson
6-Nicole Kidman
7-Reese Witherspoon
8-Jimmy Fallon
9- Paris Hilton
10-Ben Affleck
11-Stephen Baldwin
12-Lindsay Lohan
13-Will Smith
14-Heath Ledger
15-Ashley Judd
16-Keenen Ivory Wayans
17-Colin Farrell
18-Queen Latifah
19-Morgan Freeman
20-Ashton Kutcher
21-Spike Lee
22-Hilary Duff
23-Jon Voight
24-Paul W.S.Anderson
25-Meg Ryan
26-James Bond
27- Robert de Niro
28-Dame Judi Dench
29-Mary Kate ve Ashley Olsen
30-Dennis Quaid
31-Lauren Bacall
32-Adrien Brody
33-Alec Baldwin
34-Sharon Stone
35-Tom Hanks
36-Tim Burton
37-Vin Diesel
38-Stephen Sommers
39-Thomas Jane
40-Jennifer Lopez
41-George Lucas
42-John Travolta
43-George W.Bush
44-Mel Gibson
45-Natalie Portman ve Keira Knightley
46-Uwe Boll
47-Catherine Zeta-Jones
48-Al Pacino
49-Jennifer Aniston
50-Johnny Knoxville.
Yayın tarihi: 25.11.2004
417
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.