Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'un en şık aktörleri

Hollywood'un en şık aktörleri

People dergisinin Moda Direktörü Susan Kaufman, birbirinden ünlü aktörler arasından en şık isimleri seçti.

En şık aktörleri görmek için sağ taraftaki Foto-Galeri'yi tıklayınız!

Kaufman'a göre, en şık oyuncular arasında 42 yaşındaki aktör Tom Cruise geliyor. Yaşını daha genç gösteren bir gardroba sahip olan Cruise için Kaufman, "42 yaşındaki Cruise yaşına göre çok iyi görünüyor ve gardobu birbiriyle kombinleyecek şık giysilerle dolu. Bilinçli ve iyi bir terzinin elinden çıkmış kıyafetlerinin yanı sıra, deri ceketleri ve kot pantolonlarını da birbirine en iyi şekilde uyduruyor" yorumunu yaptı.

Modayı baştan yazacak
Angelina Jolie ile kamera karşısına geçtiği "Mr.and Mrs.Smith" filmiyle gişe rekorları kıran Brad Pitt, şıklık yarışında da ön saflarda. Erkek modasını yeni baştan yazacak kadar iyi giyindiği belirtilen Brad Pitt, en iyi markaları giyiyor ve bunları birbirine yakıştırıyor. Spor giyimde de tarz sahibi olan Pitt için Kaufman, "Asi bir ruh taşıyor" diyor.

Foxx listeye girmeyi başardı
"Ray" filmiyle Oscar ödülünü kucaklayan Jamie Foxx da genç kuşağın şık gisimlerinden. Klasik giyimde iyi bir terziden çıkmış kaliteli kıyafetleri tercih eden Foxx, spor giyimde ise aksesuarlar, özellikle de ilgi çekici şapkalarla giyimini zenginleştiriyor.

En iyi aksesuarı Demi Moore
Ünlü aktris Demi Moore ile olan beraberliğiyle isminden söz ettiren genç aktör Ashton Kutcher eski bir model. Kaufman'ın "Onun en iyi aksesuarını merak ediyor musunuz? Tabii ki Demi Moore. Yanında Demi varken çok şık görünüyor" yorumunu yaptığı Kutcher adeta bir moda eksperi. Modelken "etek giymeye" bile cesaret eden Kutcher, moda uzmanlarına göre pek çok erkeğin milyonlarca yıl düşünse giymeyi aklına getirmeyeceği kıyafetler giyiyor ve bunları başarıyla taşıyor.

Timberlake tam bir ekol
Cameron Diaz'ın erkek arkadaşı genç müzisyen ve aktör Justin Timberlake de özellikle spor giyimde bir ekol. Deri ceketler ve geçmişi çağrıştıran stiliyle ilgi çeken Timberlake, rahat tarzıyla dikkatleri üzerinde topluyor.

Kravat yerine atkı
Giyim stilinden daha önce de pek çok moda sayfasında beğeniyle sözedilen Jude Law, People'ın listesinde de yer aldı. Gece davetlerinde kravat yerine atkı takarak tarz yaratan Law, sinema dünyasının stil sahibi aktörleri arasında yer aldı. Usher, Adrien Grenier, Keith Urban ve Adam Brody de şık ve stil sahibi diğer isimler oldu.
512
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.