Magazin

Hollywood'un en güzel vücutları

Hollywood'un en güzel vücutları

Gösteri dünyasının kadın yıldızları, öncelikle vücutlarının güzelliğiyle öne çıkmak zorundalar. US dergisi, son sayısında Hollywood'un en güzel vücutlu kadınlarının güzellik sırlarını yayınladı.

Güzellerin fotoları sağda

Jessica Simpson
Sarı saçlarıyla tanıdığımız Jessica Simpson, dergi çekimi için peruk taktı ve kızıl saçlara kavuştu. Simpson, yaza özel hocası Mike Alexander'la antrenman yaparak hazırlandı. Dondurma ve pancake'e dayanamadığını söyleyen Simpson, son dönemde oryantal dans DVD'siyle de egzersiz yapıyor.

Jessica Alba
"Sin City"nin yıldızı, her gün dondurma ya da tatlı yediğini söylüyor. Alba, son dönemde egzersiz yapamasa da en yakın zamanda arkadaşlarıyla bir spor salonuna yazılmayı planlıyor. Bir internet sitesinin düzenlediği ankette "En çok arzulanan kadın" seçilen Alba, poposunu beğeniyor.

Katherine Heigl
Katherine Heigl, "Yuvarlak hatlara sahibim, hiçbir zaman incecik olamam" dese de en güzel vücutlu yıldızlardan biri. "Grey's Anatomy"nin oyuncusu, haftada üç gün spor yapıyor. Heigl, özel bir rejim uygulamıyor ve canı ne isterse yiyor.

Eva Longoria
"Çaresiz Ev Kadınları" dizisinin seksi Gabrielle'i Eva Longoria, haftada dört gün özel hocası Patrick Murphy'le çalışıyor. En çok bacaklarını beğenen Longoria, iki haftada bir cilt bakımı yaptırıyor. Güzel oyuncu, kurabiye yemeye bayılıyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 08.06.2006
476
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.