Magazin

Hollywood'un ayrılıkları

Hollywood'un ayrılıkları

Hollywood'un bir zamanlar büyük aşk yaşayan ünlü çiftleri, ayrıldıktan sonra ne yapıyor merak mı ediyorsunuz?

Ayrılması sürpriz olan ünlüler sağda

People dergisi, eskiden birlikte olan ve şimdi yollarını ayıran ünlülerin yaşamlarına göz attı. Yıldızların kimisi yeni aşklara yelken açarken, kimi de kendini işine veriyor.

Paris - Paris
Sosyetik güzel Paris Hilton, 4 ay nişanlı kaldığı Yunanlı genç varis Paris Latsis ile yollarını bir süre önce ayırdı. Latsis'den sonra gönlünü yine bir Yunanlı'ya kaptıran Hilton, şu sıralar Stavros Niarchos ile birlikte. Paris Latsis'in babası Gregoris Kasidokostas, "Oğlum ayrılığın yasını tutmuyor, depresyona girmiş falan değil. Tabii ki üzgün ama bu çok normal, o duygusal bir çocuk" diyerek oğluna destek veriyor.

Sophia - Chad
Beş aylık evliliklerine Eylül ayında nokta koyan ünlü oyuncular Sophia Bush ve Chad Michael Murray, One Tree Hill adlı dizi için iş icabı tekrar bir araya gelmek zorunda kaldı.

Charlie - Tori
Tori Spelling, oyuncu Charlie Shania'dan bir buçuk ay önce boşandı. Spelling, boşanmanın ardından, ünlü aktör Dean McDermott ile birlikte. Güzel oyuncu, yeni filmi 'Cthulhu'nun çekimlerine de devam ediyor.

Jude - Sienna
Yakışıklı aktör Jude Law'un ihanetini yüzünden ünlü aktörden ayrılan Sienna Miller; Jude Law'u hala unutmamışa benziyor. Ayrılığın ardından Law'un yakın arkadaşı Daniel Craig ile teselli bulmaya çalışan Miller, geçtiğimiz günlerde Paris'e ünlü aktörün yanına gitti. Yine de bir türlü barışmaya ikna olmayan Jude Law, Miller'ın yaptıklarından sonra kendini çocuklarına ve işine odakladı.

Renee - Kenny
Oscarlı aktrislerden Renee Zellweger, Kenny Chesney ile 4 ay süren evliliğini geçtiğimiz ay feshetti. Şu sıralar Zellweger'in İrlandalı şarkıcı Damien Rice ile birlikte olduğu konuşuluyor. Chesney ise Kasım ayında piyasaya çıkacak yeni albümünün üzerinde çalışıyor.
Yayın tarihi: 24.10.2005
393
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.