Magazin

Hollywood'dan nefret ediyor

Hollywood'dan nefret ediyor

"Karayip Korsanları" filmiyle yıldızı parlayan, beyazperdenin en güzel kadınları arasında gösterilen Keira Knightley, Hello dergisine verdiği röportajda Hollywood'dan nefret ettiğini açıkladı.

Keira Knightley henüz 22 yaşında bir oyuncu. Sinema oyunculuğuna en alt basamaklardan başlayıp, kısa sürede zirveye ulaştı.

"Pride & Prejudice" filmindeki üstün performansıyla En İyi Oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilme onurunu yaşadı. Ama bu genç oyuncu Hollywood'dan nefret ediyor! İşte Knightley'ın Hello dergisine verdiği röportajdan önemli bölümler:

 • Hollywood'un gece hayatı bana göre değil. Geceleri evimde sevgilim Rupert Friend ile baş başa geçirmek hoşuma gidiyor.

 • Güzel olduğum için her istediğimi kolayca elde edebileceğime inananlar var. Bu inancın gerçeği yansıtmadığını belirtmek isterim. Sinema dünyasında karşıma çıkan engelleri aşmak çok zaman aldı ve üzücü oldu.

 • Yüzümün güzel olduğunu elbette biliyorum. Ama sadece yüz güzelliğiyle sinemada bir yere gelmek imkansız.

  Doğduğunda 40 yaşındaymış!
 • Annem Sharman MacDonald, başarılı bir oyun yazarı, babam tanınmış bir aktör. Ama ben sanatçıların pırıltılı dünyasına girmek istemedim. Bu özelliğim annemi çok üzüyor. Geçenlerde bana "Sen 40 yaşında dünyaya gelmişsin kızım" dedi. Anneme hak veriyorum.
  Yayın tarihi: 19.02.2007
 • 531
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.