Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'da yeni jenerasyon seksi!

Hollywood'da yeni jenerasyon seksi!

Bir süredir Hollywood'da hüküm süren oyuncuların yerine yetişen yıldız adayları ise şimdiden hazır!

Yeni jenerasyon sağda!

Film endüstrisinin başkenti Hollywood'da işler 'devir teslim' usulü yürüyor. Yeni oyuncular yetiştikçe, eskiler de yaşlandıkça jenerasyon değişiyor.

Bir süredir Hollywood'da hüküm süren Nicole Kidman, Charlize Theron, Halle Berry, Russell Crowe, Brad Pitt, Tom Cruise gibi oyuncuların başı çektiği jenerasyonun yakın zamanda beyazperdede daha az görüneceği varsayılıyor.

Onların yerine yetişen yıldız adayları ise şimdiden hazır! Paul Walker, Kate Hudson, Scott Caan, Jessica Alba, Lindsay Lohan ve Chris Evans gibi oyuncuların başı çektiği adayların en büyük özellikleri ise hem yetenekli, hem de cüretkar olmaları.

Geleceğin Lopez'i
'Dark Angel', 'Sin City' gibi filmlerle kusursuz vücudunu sergilemekten çekinmeyen Jessica Alba, kendini eşine adayan Jeniffer Lopez'in varisi olarak adlandırılıyor.

Onlar şimdiden 'star'
Goldie Hawn'ın kızı olarak ün yapan Kate Hudson, artık Hollywood'da aranan bir oyuncu. 'Nip/Tuck' dizisindeki 'Christian' rolüyle ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Julian McMahon, geleceğin yıldızları arasında görülüyor. '2 Fast 2 Furios' filmiyle ünlenen Paul Walker ise Bruce Willis'in tahtına aday.
Yayın tarihi: 26.09.2005
495
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.