Magazin

Hollywood'da rol kapmak zor

Hollywood'da rol kapmak zor

Yıldızların evlerinde oturup film teklifi almayı beklediklerini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

İşte ünlü oyuncular ve istedikleri rolü kapabilmek için verdikleri mücadeleler...

Yalanı ortaya çıktı
"Çaresiz Ev Kadınları" dizisinin oyuncularından Eva Longoria, "Aşk Gemisi" dizisinde oynamak için her türlü fedakarlığı göze almış. Oyuncu, yapımcıların "Şarkı söyleyebiliyor musun" sorusuna olumlu yanıt vermiş. Ancak şarkı söylemesi istenince yalanı ortaya çıkmış, rolü kaçırmış.

Aşırı kilo aldı
James Gandolfini, "Sopranolar" dizisinin baş kahramanı Tony Soprano rolü için başvurmayı düşündüğü günlerde bugünkü gibi kilolu değilmiş. Yapımcıların göbekli birini aradığını öğrenir öğrenmez, yağlı yiyeceklerle beslenmeye başlamış ve rolü almış.

Şarkı söyledi
Ünlü komedi oyuncusu Billy Crystal, bir müzikalin kadrosuna dahil olabilmek için Almanların efsane sanatçısı Lotte Lenya'nın huzurunda bir balad söylemiş. Alman şarkıcı, şarkı bittiğinde Crystal'a "Sakın balad söyleme" demiş. Billy Crystal, rolü alamamış.

Çırılçıplak soyundu
54 yaşındaki ünlü oyuncu Jane Seymour, "Wedding Crashers" adlı filmde oynamak için oldukça şaşırtıcı bir yönteme başvurmuş. Deneme sırasında filmin başrol oyuncusu Owen Wilson'ın karşısında çırılçıplak soyunan Seymour, Wilson'a göğüslerini tutmasını söylemiş. Seymour, rolü almasına almış ama o günü utanarak hatırlıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.04.2006
395
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.