Magazin

Hollywood'da hayat 40'ında başlıyor

Hollywood'da hayat 40'ında başlıyor

Sağlıklı yaşam, iyi beslenme, kozmetik ürünler ve estetik cerrahinin geç yaşlandırdığı modern çağın insanı için 40 yaşın artık yaşlanmanın sembolü olmadığını ünlü isimler ortaya koyuyor.

Instyle dergisinin İngiltere edisyonu "Hayat Başlıyor" adlı yazısında yeni yaş dönümlerini yaşayan ünlü isimlere yer verdi.

Artık 40´ın "yaşlanmanın sembolü olmadığı"nın vurgulandığı yazıda, 13 ünlü yıldızın 40 yaşına girdiği anlatılarak, "Bu da gösteriyor ki artık 40 kesinlikle yeni 30 yaş oldu" denildi.

Başı Nicole Kidman çekiyor
Bu ünlüler arasında başı çeken isimlerden biri Oscar ödüllü güzel yıldız Nicole Kidman. Tom Cruise´dan sonra country şarkıcısı Keith Urban ile hayatını birleştiren Kidman, 20 Temmuz 1967´de dünyaya geldi. Formuyla göz alan Kidman, mesleki başarısı yanında modelleri kıskandıracak bir fiziğe sahip bulunuyor.


O artık ikiz annesi
Sinema dünyasının "gülen yüzü" Julia Roberts, ikiz bebeklerini dünyaya getirdikten sonra sinema çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. "Özel Bir Kadın-Pretty Woman" filmiyle üne kavuşan Roberts´ın geçen 17 yılı güzelliğine güzellik kattı. Kameraman Danny Moder ile evliliğinden ikiz bebek sahibi olan Roberts, yıllara adeta meydan okuyor. Julia Roberts, 28 Ekimde 40 yaşına ´´merhaba´´ diyecek.

Pamela hız kesmiyor
Ekranlardaki ´´Sahil Güvenlik´´ dizisiyle tanınan Pamela Anderson, kırmızı mayosuyla sahilde koşturduğu günleri artık geride bıraktı. Fiziğini koruyan Anderson, 1 Temmuzda 40´lıklar kervanına katılacak. Sinema dünyasının 40 yaşına bu yıl girecek diğer ünlüler Oscar ödüllü aktör Jamie Foxx, ´´Friends´´ dizisinin oyuncularından Matt Le Blanc, Lisa Bonet, Emily Watson, Laura Dern, Noel Gallagher, Rufus Sewell, Ulrika Jonsson, Skin ve Philip Seymour Hoffman olarak sıralandı.

Bir dönemin yeni kuşağı
Dergi, bu yıl 30 yaşına girecek olan 1977 doğumlu yıldızları da duyurdu. Bir dönemin en genç oyuncuları kuşağında bulunan bazı isimlerin 30 yaşında olacağına inanmak zor görünüyor. ´´Karayip Korsanları´´ serisinin ve ´´Truva´´ filminin ünlü yıldızı Orlando Bloom, 13 Ocakta 30 yaşına girdi.

Genç görünümüyle henüz 20´li yaşlarının başında olduğu düşünülen aktör, pek çok dergi tarafından yapılan sıralamalarda, ´´Yılın En Çekici Erkeği´´ koltuğunu da kimseye bırakmıyor.

´´Yüzüklerin Efendisi´´ serisinin güzel yıldızı Liv Tyler da 1 Temmuzda 30 yaşında olacak. Sinema dünyasının ünlü isminin yanı sıra ´´Vampir Avcısı Buffy´´ dizisinin gözüpek Buffy´si Sarah Michelle Gellar, Sophie Dahl, Brittany Murphy, Kanye West, June Sarpong ile Andrew ´´Freddie´´ Flintoff da bu yıl 30´luklar kervanına katılacak.
Yayın tarihi: 31.03.2007
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.