Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'da evli kalmak öyle zor ki!

Hollywood'da evli kalmak öyle zor ki!

Hollywood yıldızlarının büyük umutlarla başlayan evlilikleri ayrılıkla sona eriyor.

Hollywood yıldızlarının büyük umutlarla başlayan evlilikleri ayrılıkla sona eriyor. 'Hastalıkta ve sağlıkta, ölüm bizi ayırana dek' diye yola çıkan ünlüleri, ölüm değil ama şöhretin dikenli yolları perişan ediyor.

Hollywood'un 'rüya çifti' olarak anılan Brad Pitt ile Jennifer Aniston'ın 4,5 yıl evli kaldıktan sonra boşanmaya karar vermesi, Hollywood evliliklerinin kısa ömürlü olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Şöhretlerin bir kısmı, evliliklerini uzun yıllar sürdürse de nihayetinde beklenen son geliyor. Entertainment Tonight'ın haberine göre, 'köpek yaşıyla sayılırsa onların evliliği sonsuza kadar sürdü' diye anılan ünlüler şöyle sıralanıyor:

Rüyaları çabuk bitti
* Brad Pitt-Jennifer Aniston: Bağlı oldukları film şirketinin verdiği yemekte tanışan çiftten Pitt'in ağzı aşktan yana çok yanmıştı. İki nişanlısı Gwyneth Paltrow ile Juliette Lewis'den arka arkaya ayrılan Pitt, artık ciddi bir ilişki istemiyordu. Ama, Jennifer Aniston aklını başından aldı. Çift, 29 Temmuz 2000'de evlendi. Aniston, Pitt'e 'hayat boyu sevdiği milk shake'i yapmaya' söz verdi ama bu rüya da çabuk bitti.

* Meg Ryan-Dennis Quaid: Sinemanın sempatik güzeli ile sevilen aktörün ayrılığına 'Gladyatör' filminin ünlü yıldızı Russel Crowe neden oldu. Ryan yuvasını terk etti ve 9 yıllık evlilik bitti.

* Alec Baldwin-Kim Basinger: Sinemanın örnek çiftleri arasında yer alan Baldwin ve Basinger'in ayrılmaya karar vermeleriyle birlikte ortalık toz duman oldu. Her fırsatta birbirini kötüleyen çiftten Basinger, eşinin evlilikleri süresince kendisini dövdüğünü açıkladı.

* Pamela Anderson- Tommy Lee: Kot şortlarla evlenen aykırı çiftin ayrılıkları da aykırı oldu. Lee'yi kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemeye veren Anderson davayı kazandı ve eşinin ona ve çocuklarına 100 metreden fazla yaklaşması yasaklandı.

* Halle Berry-Eric Benet: Oscarlı güzele ihanet eden Benet, cezasını giysilerinin sokakta yaşayanlara dağıtılmasıyla çekti.
Yayın tarihi: 24.01.2005
371
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.