Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood'da çifte düğün

Hollywood'da çifte düğün

Jude Law-Sienna Miller ve Heidi Klum-Seal çifti evliliğe, Hollywood da onların düğünlerine hazırlanıyor.

Birbirlerine delice aşık olduklarını vurgulayan iki çift de nişanlandıklarını açıklarken, Hollywood sakinleri düğünlerin nasıl olacağını, kimin ne giyeceğini konuşmaya başladı bile.

Gösteri dünyasında ünlü bir kadınla ünlü bir erkek yanyana görülünce, hemen bir aşk ilişkisi gündeme gelir. Söz konusu çiftin bu ilişkiyi yalanlaması, söylentileri kesmek şöyle dursun daha da alevlendirir. Tabii bir süre sonra da bu çiftin evliliğe hazırlandığı iddia edilir.

Bir süredir basın dünyasının gündeminde olan Sienna Miller-Jude Law ve Heidi Klum-Seal çifti ise evlilik dedikoduları daha başlamadan, durumlarına açıklık getirdiler. Ve 'Biz evlenmeye karar verdik' dediler.

KİLİSEDE BİR DÜĞÜNLE EVLENMEK İSTİYOR
Amerikan sinemasının yakışıklı jönü 32 yaşındaki Jude Law, üç çocuğunun annesi Sadie Frost'tan ayrıldıktan sonra, Hollywood kadınlarının göz bebeği olmuştu. Sonra günlerden bir gün, İngiliz oyuncu Sienna Miller, aktörün hayatına girdi. Önceleri, aralarında gelip geçici bir ilişki olduğu iddia edilmişti.

Ama zamanla onlar birbirlerine daha fazla bağlanmaya başladılar. Artık sürekli beraberdiler. Jude Law, 23 yaşındaki İngiliz sevgilisiyle evlenmeye karar verince, en büyüğü sekiz, en küçüğü iki buçuk yaşında olan çocuklarının da onayını aldı.

Sienna Miller, sevdiği erkeğin çocuklarına o kadar iyi davranıyordu ki, çocuklar babalarının evinde onu görmezlerse, meraklanıyorlardı. Ünlü aktör çocuklarından onay alınca, Sienna Miller'e evlenme teklifinde bulundu. Güzel sevgilisine 20 bin dolar değerinde bir nişan yüzüğü takarak, niyetinin ciddi olduğunu kanıtladı.

Sienna Miller, büyük bir kilisede evlenmek istediğini söylüyor. Düğün tarihi henüz belirlenmedi ama sevgililerin uzun süre beklemelerine de gerek yok.

KÖTÜ GÜNLERİNDE BİLE HEP YANINDA OLMUŞTU
Jude Law, sevgilisinin önünde diz çöküp ona evlenme teklifinde bulundu. Aynı uygulamayı aşağı yukarı aynı günlerde tekrarlayan bir başka erkek de, zenci şarkıcı Seal. O da sevgilisi Heidi Klum ile Kanada'da Whistler Kayak Merkezi'nde tatil yaparken, kardan yapılmış bir kulübede, sevgilisine 'Benimle evlenir misin?' deyiverdi. Bu romantik ortamda, Heidi Klum'un evlenme teklifine ret cevabı vermesine elbette imkan yoktu. Ayrıca, Heidi Klum, Flavio Briatore'den hamile kaldığı dönemde, Formula-1 patronunun onu terketmesiyle başlayan aksiliklere, Seal sayesinde katlanmıştı.

Dahası Seal, genç kadının kızı Leni'yi de evlat edinmeye kararlı. Flavio Briatore, küçük Leni'nin babası olmadığını iddia etmiş, Heidi Klum'u zor durumda bırakmıştı. Ünlü manken, 'Eğer o günlerde Seal hayatıma girmeseydi, ben çıldırırdım' diyor. Zenci şarkıcı çok değerli bir sarı pırlanta nişan yüzüğü hediye ettiği Heidi Klum ile yakında evleneceğini açıkladı.

Seal, Heidi Klum'u o kadar çok seviyor ki, onun Flavio Briatore'den olan kızı Leni'ye gerçek bir baba gibi davranıyor. Heidi ise bu ilgiden çok memnun.
(Hürriyet)
593
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.