Magazin

Hollywood zayıflıktan kırılıyor

Hollywood zayıflıktan kırılıyor

Medyanın onlara biçtiği sıfır beden rollerini fazlasıyla yerine getiren Hollywood'un seksi yüzleri, zarif bedenlerinin yerine günden güne eriyen hastalıklı birer deriye dönüşüyor.

Sevgilisinden ayrılınca
Bir zamanlar en iyi vücuda sahip isimler arasında gösterilen Jessica Alba, şimdilerde bir gölge gibi etrafta geziniyor. Erkek arkadaşı Cash Warren'dan ayrıldıktan sonra 6 haftada 6 kilo veren 26 yaşındaki Alba şu anda 50 kilo. Arkadaşlarına göre Jessica üzüldüğü zaman hiçbir şey yiyemiyormuş.

Bir deri bir kemik kaldı
Dolgunken daha seksi ve güzel görünen Zellweger'in bacaklarından artık tendonları görülebiliyor.

"Bridget Jones'un Günlüğü" filmi için kilo alan Renee Zellweger, aldığı kiloları önce sağlıklı bir şekilde verdi, daha sonra kilo vermeyi bir alışkanlık haline getirdi. 40 yaşına 49 kilo olarak giren Renee'yi görenler, onu hiç bu kadar zayıf görmemişlerdi.

Angelina tehlike sınırına yaklaştı
Gereğinden fazla kilo veren Angelina Jolie, 47.7 kilo olmasına rağmen yemeyi reddediyor. Kocası Brad Pitt'in kilo alması için ısrar etmesini bile "yemeklerin tadını beğenmiyorum" diyerek geçiştiren Jolie'nin ocak ayında annesini kaybetmesi üzerine kilo vermeye başladığı biliniyor.

Yönetmenler kilo al diyor
Keira Knightley, Venedik Film Festivali'nde kırmızı halıda yürürken neredeyse tanınmaz hale gelmişti. 60 kiloyken vücut hatlarının güzelliği ile hep el üstünde tutulan Keira, bu hatları korumak yerine 9 kilo birden vererek bu hale geldi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 13.09.2007
329
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.