Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood yıldızlarıyla aynı filmde

Hollywood yıldızlarıyla aynı filmde

Fabien Pruvot'ın yönetmenliğini üstleneceği yeni aşk filminde rol almasının kesinleştiğini söyleyen Tuba Ünsal, "Bir aksilik olmazsa Tom Sizemore ve Geena Davis ile kamera karşısına geçeceğim" dedi.

Tuğba'nın fotoları sağda

Geçtiğimiz ay Los Angeles'a giderek film görüşmeleri yapan Tuba Ünsal, Fabien Pruvot'ın filminde oynamasının kesinleştiğini söyledi.

Şu sıralar Paris'te tatil yapan Ünsal, önümüzdeki birkaç gün içinde Los Angeles'a giderek, film şirketi ve yönetmeniyle yeniden görüşeceğini belirtti.

Ünsal, bu konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Los Angeles'taki William Morris cast ajansına Türkiye'de yer aldığım çalışmaları göndermiştim. Onlar da beni Lime Light Film şirketine yönlendirdiler.

Bu film şirketinden bana iki film teklifi yapıldı. Bunlardan ilki, Mike Rich'in senaryosunu yazdığı Nativity filmi. Bu filmde bana Meryem Ana rolü teklif edildi. Bu rol için Arap asıllı bir arıyorlarmış. Fakat beni görünce, yüzüm ve masumiyetim hoşlarına gitti.

Görüşmeye çağırdılar. Los Angeles'a gittiğimde ön görüşmemizi yaptık. Diğer proje ise yönetmenliğini Fabien Pruvot'ın yapacağı bir aşk filmi. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Sizemore ve Geena Davis gibi usta isimler yer alıyor. Bu film için de benimle bir ön anlaşma yaptılar. Ve şimdi yeniden Los Angeles'a çağırdılar. Bu film kesinleşmiş gibi bir şey. Her şey bu Los Angeles seyahatimde belli olacak..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 06.04.2006
352
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.