Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood yıldızlarının yakılacak fotoğrafları

Hollywood yıldızlarının yakılacak fotoğrafları

Zaman Hollywood starlarına torpil geçiyor! Artık genç olmasalar da 20 yıl önceki hallerine göre hepsi de 'bomba gibi' görünüyor.

Bugünün yıldızlarının tanımakta zorluk çekeceğiniz eski fotoğrafları için sağ taraftaki Foto Galeri'yi tıklayınız!

Onları bugünkü halleriyle tanıyor ve beğeniyorsunuz. Peki, eskiden nasıl olduklarını hatırlıyor musunuz?

Sky.com adlı İnternet sitesi, Hollywood ünlülerinin yıllar önce çekilen 'yakılacak fotoğrafları'na geniş yer ayırdı. 80'lerde çekilen resimleriyle, şimdiki görüntüleri arasında dağlar kadar fark olan yıldızlar, adeta zamanla barış imzaladıklarını kanıtladı.

MICHELLE PFEIFFER
Hollywood'un en güzel kadınlarından biri olan Pfeiffer, 1985 yılında çekilen fotoğrafında, naif bir genç kız gibi! Yıldızın lolita hali, yerini çoktan cazibeye terketti.

MARIAH CAREY
1993 yılında çekilen bu resimdeki kadınla, günümüzün Mariah Carey'si birbirine hiç benzemiyor. Carey'nin o yıllarda çok daha toplu ve doğal olduğu göze çarpıyor.

BRAD PITT
1987 yılının çıtır delikanlısı Brad Pitt, sanırız modacısına ve kuaförüne şükretmeli. O yıllarda genç bir delikanlı olan Pitt, artık hem olgun hem de çok yakışıklı bir dünya starı.

LIZ HURLEY
İngiliz oyuncu Liz Hurley. 1991'de çektirdiği bu fotoğrafta, şimdiki haliyle hiçbir benzerlik taşımıyor. Yıldız, çocuk doğurduğu halde gençlik yıllarından daha güzel görünüyor.

STING
Yaşayan bir efsane haline gelen Sting, 1979 yılında çekilen bu resimde, çok naif bir görüntü sergiliyor. Sting, saç stili ve giyim tarzını değiştirerek ideal imajını yakaladı.

PIERCE BROSNAN
Beyazperdenin en yakışıklı James Bond'u Pierce Brosnan, yıllar önce bıyıklı ve maço görünümlüydü. Aradan geçen yirmi yıl, Brosnan'ın üzerinde olumlu etkiler bıraktı. Aktör, bıyıksız haliyle hayran kitlesini genişletti.
385
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.