Magazin

Hollywood ve uyuşturucu

Hollywood ve uyuşturucu

Kimi tedavi haberleriyle, kimisi ise Jim Morrison, Kurt Cobain gibi hayata veda ederek manşet oldu.

Hollywood, en son Anna Nicole Smith'in ölümüyle uyuşturucu gerçeğiyle bir kez daha yüzleşti. US dergisi editörlerine bakılırsa bu kez sorun daha da ciddi. İşte en ince ayrıntılarıyla Hollywood'un son uyuşturucu dosyası.

Kiminin bağımlılık tedavisi gördüğü, kiminin bu yüzden hayatını kaybettiği bu ışıltılı dünyada, tablo hızla kararıyor. Hollywood'un uyuşturucu dosyası ise bugün Kelebek'te açılıyor.

En karanlık dönem
US'in editörlerine göre Hollywood kurulduğundan beri bugünkü kadar uyuşturucu batağına saplanmamıştı. Nicole Richie'nin uyuşturucu kullandığı iddiasıyla tutuklanması, Britney Spears'ın skandalları, Lindsay Lohan'ın rehabilitasyon merkezlerindeki maceraları ve son olarak hap bağımlısı Anna Nicole Smith'in ölümü ile alarm verildi.

Gizlemiyorlar bile
Geçmişte, Hollywood'da rehabilitasyon kliniğine yatırılan bir oyuncunun sanat hayatı sona ermiş sayılırdı. Günümüzde uyuşturucu kullanırken görüntülenmemek için özel bir çaba bile harcamıyorlar. Tıpkı Hawaii sahilinde uluorta esrar içen Cameron Diaz ve bir ödül töreninde sahneye burnunda kokain artıklarıyla çıkan Jack Nicholson gibi...
Yayın tarihi: 10.04.2007
1068
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.