Magazin

Hollywood starları ABD'yi yönetirse

Hollywood starları ABD'yi yönetirse

ABD, seçim havasına çoktan girdi. Us dergisinin hayal kurmaya meraklı editörleri, Washington yönetimini Hollywood ünlülerine devrettiler. Ortaya eğlenceli bir sonuç çıktı.

BASIN SEKRETERİ
Basın sekreteri Tony Snow'un görevini Jennifer Aniston'ın çok rahat yürüteceği düşünülüyor. Aniston, Brad Pitt ve Vince Vaughn ile olan ilişkileri başta olmak üzere özel hayatı konusunda basını parmağında oynatmasıyla tanınıyor.

ULAŞTIRMABAKANI
Ulaştırma Bakanı Mary Peters, direksiyonu Lindsay Lohan'a bırakırsa ne olur? 18 ayda üç kez kaza yapan oyuncu, ABD'nin şehirlerarası yollarının daha güvenli olması için mutlaka yararlı fikirler üretmiştir.

DIŞİŞLERİ BAKANI
Condoleezza Rice, Irak'a demokrasiyi getirmek için çaba harcarken George Clooney de Darfur'daki katliamı sona erdirmek için görüşmeler yapıyordu... Us editörleri, ABD'nin dışarıdaki kötü imajını entelektüel kişiliğiyle tanınan Clooney'nin düzelteceğine inanıyorlar.

ÇEVREBAKANI
Us, EPA (Çevre Koruma Ajansı) Başkanı Stephen Johnson'ın acilen yerini Leonardo DiCaprio bırakmasını istiyor. DiCaprio, eko sistemdeki sorunlar hakkında kaleme aldığı yazılar ve belgesel senaryolarıyla taktir toplamıştı.

BAŞKAN
Us dergisi, Angelina Jolie'yi ABD Başkanı seçti. UNICEF yararına kampanyalara katılan, göçmen kamplarını ziyaret eden, dünya liderleriyle yakın temas içinde olan Jolie'nin bu görevi rahat yürüteceği düşünülüyor.

FIRST MAN
Us, Jolie'nin en büyük yardımı eşi Brad Pitt'ten alacağına inanıyor. Katrina felaketi ve çevre sorunlarında önemli misyonlar üstlenen ünlü aktörün, en yakışıklı First Man olacağı kesin.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.12.2006
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.