Magazin

Hollywood güzelleri "rock" seviyor

Hollywood güzelleri "rock" seviyor

Hollywood'un gözde güzellerinin gönlünde rock müzisyenleri yatıyor.

"Blender" adlı derginin yaptığı "En Çekici Rock'n Roll Güzeli" oylamasının galibi hayatını adeta rock müzisyenlerine adayan Pamela Anderson oldu.

"Sahil Güvenlik" dizisiyle üne kavuşan güzel sarışın, şimdiye kadar "Poison" topluluğunun solisti Bret Michaels, rap-rock şarkıcısı Kid Rock ve "Mötley Crue" topluluğunun bateristi Tommy Lee ile gönül maceraları yaşadı.

Lee ile olaylı bir evlilik yaparak iki çocuk sahibi olan Anderson, ünlü bateristi kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemeye vererek davayı kazandı. Lee'nin çocuklarına ve Anderson'a 500 metreden fazla yaklaşması yasaklansa da sonrasında ünlü güzel eski eşini affetti. Dergi, listenin zirvesinde Anderson'ın yer almasını onun gönül macerası yaşadığı bu erkeklerden daha fazla üne kavuşmasına bağladı.

Listeye giren ilk 10
Justin Timberlake ile evlenmeye hazırlanan Cameron Diaz, Enrique Iglesias ile nişanlı olan tenisçi Anna Kournikova, Rod Stewart'ın eski eşi Rachel Hunter gibi isimlerin de yer aldığı sıralama şöyle:

1. Pamela Anderson
2. Cameron Diaz
3. Heather Locklear
4. Anna Kournikova
5. Rachel Hunter
6. Helena Christensen
7. Heidi Klum
8. Winona Ryder
9. Drew Barrymore
10. Iman
Yayın tarihi: 16.03.2005
473
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.