Magazin

Hollywood güzelleri ayaklandı

Hollywood güzelleri ayaklandı

ABD'nin en ünlü aktrisleri, sürekli vücutlarıyla ilgili haber yapılması karşısında isyan etti.

Genç yıldızlardan Jennifer Love Hewitt, geçen haftalarda Hawaii'de nişanlısıyla tatil yaparken kilo almış ve selülitli şekilde objektiflere yakalanmıştı.

Aslında selülitlerin bu kadar kötü gözükmesinde ışığın da etkisi vardı. Ama magazin basını Hewitt'in peşini bırakmadı. Daha önce "Geçen yaz ne yaptığını biliyorum" isimli bir filmde rol alan Hewitt'le ilgili "Bu yaz neler yediğini hepimiz biliyoruz" diye başlıklar bile atıldı. Sonunda ünlü yıldız kendi internet sitesinde bu haberlere yanıt verdi:

"36 bedenim. Kimse bunun şişman olduğunu söyleyemez. Vücudunda kusurlar olduğunu düşünen bütün kadınlara sesleniyorum. Bikininizi giyin ve kendinizi gururla sergileyin!" Bunun üzerine aynı baskılardan şikayetçi olan diğer yıldızlar da Hewitt'e destek verdi.

Hayden Panettiere "Vücudumun sevdiğim ve sevmediğim yanları var. Ama kimsenin bunları burnuma sokmasını istemem" dedi. Deneyimli oyuncu Julianne Moore da "Jennifer çok güzel bir kız ve fotoğraflarında da hiçbir sorun yok. Artık bu acımısız eleştiriler iyice can sıkıyor" yorumunu yaptı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.12.2007
336
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.