Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hollywood bu aşkı konuşuyor

Hollywood bu aşkı konuşuyor

Hollywood şu sıralar İspanyol güzel Penelope Cruz ile genç kızların sevgilisi yakışıklı aktör Orlando Bloom'un büyük bir aşk yaşadıklarına dair çıkan haberlerle çalkalanıyor. İkili şimdilik "Sadece arkadaşız" diyor.

Hollywood'un en gözde oyuncuları arasında yer alan Penelope Cruz ile "Karayip Korsanları" serisiyle büyük bir çıkış yakalayan yakışıklı aktör Orlando Bloom'un büyük bir aşk yaşadıkları iddiası ortaya atıldı.

Daha önce de birbirleriyle anılan ikili, en son Los Angeles'ın ünlü kulüplerinde beraber görülünce kameralardan kaçmaya çalışmışlar. Orlando Bloom, bu konuda konuşmak istemediğini ve sadece arkadaş olduklarını açıklarken, Penelope Cruz ise Matthew McConaughey'den ayrıldıktan sonra çok üzüldüğünü ama artık aşk acısı çekmediğini söylemiş. Söylentilere bakılırsa Orlanda Bloom ve Penelope Cruz gelecek yıl iddialı bir filmde başrolleri paylaşaklar.
(Hürriyet)
425
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.