Magazin

Hokkabaz Cem Yılmaz

Hokkabaz Cem Yılmaz

Uzun süredir konuşulan Cem Yılmaz'ın başrolde oynayacağı "Hokkabaz" filminin çekimleri başlıyor. Senaryosunu da ünlü şovmenin yazdığı filmde, Mazhar alanson ile Özlem Tekin de kamera karşısına geçiyor.

Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan dram-komedi tarzındaki filmde, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Ayçe Abana, Bahtiyar Engin, Caner Alkaya, Gürgen Öz, Kemal İnci, Bahri Beyat ve İpek Bilgin de rol alıyor. Cem Yılmaz'la birlikte Ali Taner Baltacı'nın yönetmenliğini yaptığı filmin müziklerini ise, usta müzisyen Atilla Özdemiroğlu hazırlıyor.

BKM Film'in yapımcılığını üstlendiği filmde, başarısız bir sihirbaz olan İskender (Cem Yılmaz) ve yardımcısı Maradona (Tuna Orhan) kendilerine dar gelen İstanbul'dan biraz uzaklaşmak için bir turne yapmaya karar verirler. Amaçları turne dönüşü, kazandıkları para ile hayata pırıl pırıl bakmaktır. Akli dengesi pek yerinde olmayan babası Sait'i (Mahzar Alanson) de turne ekibine dahil etmek zorunda kalan İskender'i daha ilk işlerinde bir sürpriz beklemektedir.

Yeni filmi hakkında konuşan Cem Yılmaz, "Bu sefer 4 milyon değil, aklıbaşında bir '4000' seyirci beklediğini" söyleyerek, "G.O.R.A." filminin rekorunu kıran "Kurtlar Vadisi Irak" filmine gönderme yaptı.

Barıştılar
Ünlü şovmen Cem Yılmaz, bir süredir ayrı olduğu sevgilisi manken Cansu Dere ile barıştı. Dün gece birlikte G-Mall'deki sinemaya giden çift, arka kapıdan çıkıp otomobile binerken basın mensuplarına yakalandı. Cem Yılmaz, "Arkadaşlar siz beni çekeceğinize gidin Teoman'ı çekin" diye espri yaptı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.04.2006
472
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.