Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hâlâ cahilim

Hâlâ cahilim

Kariyerine ABD'de devam eden ünlü manken Güzide Duran, Deniz Akkaya'nın yayın direktörlüğünü yaptığı 'Dishy' dergisine özel bir röportaj verdi.

Derginin eylül sayısı kapağı için de özel pozlar veren Güzide Duran, ayrıldığı sevgilisi İlker İnanoğlu ile ilgili soruya, 'Çok güzel bir ilişki yaşadım. Bir daha böyle güzel ve özel bir şey yaşayabilir miyim, bilmiyorum. Daha yaşım çok genç ve öğrenmem gereken çok şey var. Birçok konuda kendimi hâlâ cahil buluyorum' diyerek cevap verdi.

Kapak çekimleri sırasında Güzide Duran'la bol bol dertleşen Deniz Akkaya, bir dönem kavgalı oldukları iddia edilen Duran ile ilgili duygularını, 'Seneler önce bu özel kadınla tanışmamızı hatırlıyorum da, gerçek bir başarı hikayesinin kahramanı olacağı aklıma bile gelmezdi. Ama en büyük avuntum şu; Güzide bir ev kadını olma hayalleri kurarken, onu uluslararası başarıların ortasına zorla iten ellerden biriyim' diyerek dile getirdi.
(Hürriyet)
361
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.