Magazin

Hissediyorum bebek çok yakın

Hissediyorum bebek çok yakın

İki yıl aradan sonra yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Gülben Ergen, evliliğinden bebek özlemine kadar pek çok konuda Elele'nin sorularını yanıtladı.

Gülben'in fotoğrafları sağda

Yeni albümde Şehrazat, Sezen Aksu, Yıldız Tilbe, Nazan Öncel, Yalın gibi isimlerle çalıştım. 'Yaza damgamı vuracağım' gibi yıpratılmış söylemler kullanmayı sevmiyorum. Albümüm içime sindi.

Ticari hesaplamalar yapılmadan oluştu repertuvarımız. Boş sözler ve güm güm alt yapılardan arınmış, yüreklere hitap edecek şarkılar var.

Yakında müjde var
Ben hep samimi oldum o yüzden buradayım. Sadece yüzüm gülmüyor ki, yüreğimle gülüyorum. Yeri geldi hayat beni sınadı, bu sınavlar kolay kolay da bitmez. Polemiklerin arasında olmak bana bir şey kazandırmıyor, aksine yıpratıyor. Bebek planı kula has değil, Allah'ın izniyle evrenin muhteşem dengesinde... Ama hissediyorum, yakında bebek müjdesi vereceğim.

Özgürce yaşıyoruz
Kendimize ait bireysel hayatlarımızı koruyarak bir evlilik yaşıyoruz. Mustafa ata binmezse olmaz, yılda bir kere Hakkari'ye gitmezse olmaz. Koşmalıdır, prova yapmalıdır, saatlerce okumalıdır, Nazım Hikmet'e gitmelidir, Yaşar Kemal'le sohbet etmelidir. Benim de dostlarım vardır, stüdyom vardır, provam vardır, maillerim vardır. Özgürlüklerimizi kısıtlamadan çok seviyoruz birbirimizi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 30.05.2006
317
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.