Magazin

Hırsızlara ceza için penislerini kesti

Hırsızlara ceza için penislerini kesti

Taylandlı bir boya ustası, parasını çalmakla suçladığı iki genci yakalayarak penislerini kesti.

Başkent Bangkok'ta 40 yaşındaki bir boyacı, evinden 1,000 baht (20 euro) ve emekli kartını kullanarak banka hesabından 50 bin baht çaldıklarını kendisine itiraf eden 14 ve 15 yaşındaki gençlerin penislerini tıraş bıçağıyla kesti. Gençleri cezalandırmak amacıyla cinsel organlarını kestiğini belirten boyacı, polise verdiği ifadede, penisleri de evinin yanındaki su kanalına attığını söyledi.

Organlar bulunamadı
Çılgın boyacının elinden kurtulmayı başaran gençlerden biri kaçarak polise haber verirken, güvenlik güçleri, su kanalında yaptıkları aramada penislerin izine rastlayamadı. Hastaneye kaldırılan gençlerden 15 yaşında olanın kulaklarından birinin de kesik olduğu anlaşıldı.

Sık rastlanıyor
Bu tip cinsel organ kesme olaylarına sıkça rastlanan Tayland'da penis kesme vakaları, genellikle sevgililer arasında şiddete dönüşen tartışmalardan sonra görülüyor. Tayland, aynı zamanda penis 'rökonstrüksiyonu' alanında da dünyada lider bulunuyor.
Yayın tarihi: 19.11.2004
483
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.