Magazin

'Hırsız' mesajına hapis cezası

'Hırsız' mesajına hapis cezası

"Aşağılık yaratık, hırsızsın" diyen Canberk Uçucu mahkum oldu.

Oyuncu Songül Öden tiyatrocu eşi Canberk Uçucu hakkında 3 yıl önce hakaret davası açmıştı. Şişli 1'inci Aile Mahkemesi'nde görülen davaya delil olarak da eşi Uçucu'nun kendisine gönderdiği telefon mesajlarını göstermişti. 3 yıldır süren dava geçen hafta sonuçlandı.

Mahkeme Uçucu'nun eşine gönderdiği 'Hırsız, aşağılık" mesajına 3 ay 22 gün hapis cezası verdi. 5 yıl süre ile denetim altında tutulacak olan Uçucu aynı suçu tekrar işlerse hapis yatacak. 4 yıl önce boşanmaya karar veren çiftten Canberk Uçucu eşinin kendisini Kıvanç Tatlıtuğ ile aldattığını öne sürmüştü. Boşanma davası ise hala süren Öden özgür kalacağı günü dört gözle bekliyor.

İşte o mesajlar

"Benden ve ailemden çaldığın yaşam zevki, para ve huzur umarım ailen için hastane parası olur. Hırsızlık ve yalancılık genetiktir, babasının kızı... 'Copla üstümüze yürüdü canımızı zor kurtardık' demek kolay. Sen para ile yoğrulmuş aşağılık bir yaratıksın, sana herşeyi bıraktım ama sen astarını istedin. Sen aynen baban gibi adi, alçak bir hırsızsın. Önce Ankara'daki ev sonra bizimkini aldın, rahat uyuyabiliyor musun acaba benim ve ailemin emeğini çalarken. Ayıp o sahtekarlar sillesine katılmak ama genetik!"

(Vatan)
Yayın tarihi: 15.02.2010
284
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.