Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hırçın rap'çi uslandı

Hırçın rap'çi uslandı

Rap müziğinin hırçın ismi Eminem, eski karısı Kimberley Mathers'la ikinci kez evlenerek herkesi şaşırttı.

Eminem, yıllar boyunca müziğiyle olduğu kadar skandalları ve ağza alınmayacak türdeki küfürleriyle adından söz ettirdi. Ancak geçtiğimiz günlerde karşımızda çok değişmiş, yepyeni bir Eminem bulduk.

Düzgün kesilip taranmış sarı saçları ve siyah smokini ile onu tanımak neredeyse imkansızdı. Eminem, Detroit yakınlarındaki Meadow Brook Hall malikanesine girerken çok heyecanlı gözüküyordu. Ünlü şarkıcının şaşırtan değişiminin nedeni çok geçmeden ortaya çıktı. Eminem'in "Hayatımın en önemli günü bugün. Evleniyorum" sözleri herkesi çok şaşırttı.

ŞAŞIRTAN DEĞİŞİM
Gelinin kimliği ortaya çıkınca, gazetecilerin şaşkınlığı daha da arttı. Eminem, sevmekten bir türlü vazgeçemediği eski eşi Kimberley Mathers'la nikah masasına oturuyordu.

Yıllar, Eminem'i bir hayli değiştirmişti. Fakat asıl büyük değişimi yaşayan Kimberley Mathers'dı. Fildişi rengi sade ama şık bir tuvaletle düğün törenine katılan Kimberley Mathers'ın yıllar geçtikçe güzelleştiği gözlerden kaçmadı.

Eminem, kızları Haile'yi bahane ederek tekrar evlenmelerini önermiş, ama Kimberley Mathers bu öneriyi kabul etmeden önce bir sene düşünmüş.

Düğün olaysız geçti
80 davetlinin katıldığı nikah töreninde Eminem'in "Mockingbird" ( Taklitçi Kuş) adlı parçası piyanoda çalındı. Törenden sonra davetlilere ikram edildi. Düğün töreni olaysız geçti. Damat Eminem olunca, herkes kavgalı gürültülü bir düğün beklemişti. Fakat görünen o ki dış görünüşünü değiştiren Eminem, hayat felsefesini de yenilemiş. Eminem, artık ailesinin her şeyden önemli olduğunu söylüyor.
(Hürriyet)
569
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.