Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hırçın Gazza'nın seksi kızı

Hırçın Gazza'nın seksi kızı

İngiliz futbolunun hırçın çocuğu Paul Gascoigne, gördüğü kırmızı kartlar, gece hayatı ve saha içindeki çılgınlıklarıyla bir dönemin unutulmaz yıldızıydı. Gascoigne'in 21 yaşındaki üvey kızı Bianca ise seksi bir model. Ortak yanları ikisinin sıradışı olması.

Bir dönem dünya futboluna damgasını vuran İngilizlerin haşarı çocuğu Paul Gascoigne'in ismini bugünlerde üvey kızı yaşatıyor.

21 yaşındaki Bianca Gascoigne de Ada'nın dev kulüplerinden Çin Ligi'ne dek uzanan kariyeri boyunca 'çılgın' deyiminin bile hafif kalacağı bir hayat süren babasının izinde. Verdiği pozlarla erkeklerin rüyalarını süsleyen Bianca, önce basına aynı evde büyüdüğü müstakbel babası Gascoigne ile annesi arasındaki aşk, nefret ve şiddet içeren hikayeleri anlatarak ünlü oldu.

Fiji'de çekilen 'Aşk Adası' adlı yarışmayla televizyonlarda da ününü pekiştiren Bianca, ardından babasından bile üstün olduğu fikirler (!) ve göğüs büyütme operasyonlarıyla sürekli gündemde kalmayı başardı. Seksi model, şu anda pek çok İngiliz erkeği tarafından 'en güzel göğüslü kadın' olarak değerlendiriliyor.
(Hürriyet)
629
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.