Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hip-hop'çı rock'çı kavgası

Hip-hop'çı rock'çı kavgası

Kıraç'ın bir konserinde 'Hip-hop'çuların uyuşturucu kullandığını düşünüyorum' sözleriyle başlayan ve Rockistanbul Festivali'nde konser veren Ceza'nın sahneden Kıraç'a küfretmesiyle devam eden tartışmaya, Karargah grubu da katıldı.

Kıraç ile Ceza arasındaki uyuşturucu tartışmasına müziksever gençlerin beğeniyle izlediği yeni hip-hop gruplarından Karargah da katıldı. Önceki akşam Stardium Müzik Yapım'ın bahçesinde verilen barbekü partisine, Hepsi ve Redd gruplarıyla birlikte katılan Karargah grubunun elemanları, Kıraç'ın 'Hip-hop'çıların uyuşturucu kullandığını düşünüyorum' sözlerine sert tepki gösterdiler.

Bir konseri sırasında bu sözleri söyleyen Kıraç'a ilk tepki, Rockistanbul Festivali'nde sahneye çıkarak konser veren Ceza'dan gelmiş, sanatçı binlerce seyircinin önünde Kıraç'a küfretmişti. Karargah grubunun elemanları, 'Kıraç, bildiği bir uyuşturucu kullanıcısı varsa adını söylesin. Biz üçümüz de uyuşturucu kullanmıyoruz. Bizi zan altında bıraktı. Kıraç'a şarkı yapmayı düşünüyoruz. Bunu onun yanına bırakmayız. Kendi ayıbını kapatmak için bizi kullandı' dedi.
(Hürriyet)
580
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.