Magazin

Hilton kardeşler yine dağıttı!

Hilton kardeşler yine dağıttı!

Paris Hilton, kardeşi Nicky Hilton ile yazın tadını Malibu'daki plaj partisinde çıkarmaya devam ediyor. Ünlü mirasyedi, parti boyunca rap yıldızı Kid Rock'la samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

Paris'in parti boyunca Pamela Anderson'dan ayrılan rap yıldızı Kid Rock ile yalnız kalabilmek için kuytu yerleri seçtiği görüldü. Partiden sonra Hilton kardeşler üzerindeki rahat kıyafetleri ile öğle yemeği için özel jetleriyle Vegas'a uçtular.

Las Vegas'ta ise Hilton kardeşler yine bir partide görüntülendi. Vegas'taki Caesars Palace gece kulübünde gerçekleşen partide, tüm gözler ayrılan özel bölümde eğelenen Hiltonlar üzerindeydi. Gece boyunca kardeşiyle dans edip eğlenen Paris, konuşmak için yanına gelen hayranlarıyla da ilgilendi.

Bu eğlenceli partinin ardından ünlü varis Brandon Davis 'in doğum günün pastel tonlarında elbisesi ve kısa saçlarıyla boy gösterdi.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 01.09.2007
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.