Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hilal Cebeci: Soyunuyorum çünkü...

Hilal Cebeci: Soyunuyorum çünkü...

Hilal Cebeci, neden soyunduğunu açıkldı: Tamamen PR çalışması...

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

HİLAL CEBECİ'NİN TWITTER FOTOĞRAFLARI

 

Twitter'a yüklediği resimlere gündemden düşmeyen Hilal Cebeci, Habertürk'ten Begüm Çelikkol'a konuştu. İşte o röportaj:

 

Tam bir haftadır peşindeyim. Bir türlü buluşmak için yer, zaman ayarlayamıyoruz. Akşam sadece SMS attım ve, "Hani röportaj gününü ve yerini ayarlayacaktık" yazdım... Cevap aynen şöyle geldi: "Telefondan yapalım, daha pratik :)". İşte şaşırtan yanıt... Ama ondan beklenebilir... "Siz öyle isterseniz, öyle olsun madem. What's Up varsa oradan sorularımı sıralıyorum" dedim... Ondan gelen yanıt, "Tamam var. Yaz ben de yanıtlıyorum" oldu...

 

Hâl böyle olunca, oturdum bir kafeteryaya. Sahlep eşliğinde What's Up'tan nasıl röportaj yapılır merakla bekliyordum...

 

Sorular arasında Doğuş ve Esra- Ceyda kardeşleri de yazdım. Hiçbir soruma yanıt vermeden yine bir SMS attı, "İnternet üzerinde herkesle aynı pozisyonda olmadığım için başka insanlarla ilgili soruları yanıtlamıyorum. Şu anda internette birçok kişi bir tarafını açıyor. Ben böyle ucuz şeyler yapmıyorum. Beni de o kategoride görüyorsan hiç röportaj yapmayalım" dedi.

 

Böylece Türk basın tarihinde bir ilke imza atmış oldu. Hilal Cebeci'den bahsediyoruz. Nam-ı diğer Panpiş... Ona birkaç soru sordum, o da kırmadan cep telefonuyla tam bir saat boyunca bana cevap yetiştirdi...

 

İşte What's Up'tan yaptığımız o görüşme:

 

Albümünüz bekleniyor. Ne zaman geliyor albüm?

Albüm on beş gün içinde çıkıyor. Belki biraz daha geçebilir çünkü çok titiz çalışıyorum. Amacım albümümün çok sevilmesi. İnşallah Allah yardım edecek ve çok güzel bir sonuç çıkacak

 

Twitter sizin için ne ifade ediyor?

Twitter benim hayranlarımla bire bir online buluşma noktam. Ve bundan çok mutluyum. İlk albümümümden bu yana 10 yıl geçti. Çok sevildiğimi biliyorum. Bunu Twitter sayesinde herkes gördü. O yüzden Twitter'ın benim için önemi büyük.

 

Sosyal medya ağlarının etkinliği hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Sosyal medya bizim gibi kitlelere hitap edenler için çok önemli çünkü vatandaşlar bizi basının tanıttığı gibi tanıyorlardı. Ama şimdi her gün sohbet ederek, kim samimi, kim değil, kim yalan söylüyor, kim gerçekleri konuşuyor görme şansları var. Bu yüzden Twitter muhteşem.

 

Hilla Cebeci'ye göre aşk

Panpiş kelimesi nereden çıktı?

Bana bir hayranım "Panpa" dedi. Ben de bunun üzerine "Panpiş" dedim. Yani tamamen tesadüf eseri çıktı "Panpiş" kelimesi

 

Aşkın tarifini verebilir misiniz?

Aşka inanan biri değilim açıkçası. O yüzden tarifini verebilir miyim bilmiyorum. Ama Hilalce aşk, karşısındakini kusurlarıyla kabul etmek, çok sevmek ve çok saygı duymaktır.

 

Bir erkekte olması gereken özellikler nedir sizce? Hilal Sultan için bir erkekte olmazsa olmazlar nelerdir?

Ben Kasımpaşa'da doğdum, Gültepe'de büyüdüm. Çok mert insanların elinde yetiştim, büyüdüm. Bu yüzden bir erkekte aradığım en büyük özellik mertlik, kocaman bir yürek ve cesarettir. Çünkü ben böyle erkekleri tanıyarak büyüdüm.

 

Hilal Cebeci'ye baktığımda "Çok cin bir kadın" diye geçiriyorum içimden. Gerçekten öyle mi?

Çocukluğumdan bu yana bana hayata karşı hep sert olmam öğretildi. Bu yüzden her koşulda ve şartta ayakta kalmayı öğrendim. Belki de sizde öyle bir algılama yaratmış olabilir.

 

Neden fotoğraf paylaşıyor?

En büyük pişmanlığınız nedir?

Benim hayatımda pişmanlığa yer yoktur. Hatalarımı da çok severim ben. Çünkü hatalar yapılmadan hayattan ders alınmaz. O yüzden hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorum.

 

Peki en büyük gururunuz?

En büyük gururum çok temiz kalpli olmam.

 

Neden Twitter'da fotoğraf paylaşıyorsunuz?

Paylaşımlarım tamamen PR çalışmasıdır. Aynen tüm dünyadaki yıldızların yaptığı gibi. Fotoğraflarımda pornografi yoktur. Son derece estetik ve kalitelidir. Dozunu hep iyi ayarlamışımdır. Benim hayatımda basitliğe yer yoktur ve basit olan hiçbir şeye de tahammülüm yoktur.

 

Yüzde yüz türk lokumu

Güzel bir gelin olacağınız söyleniyor ki bence de öyle. Evlilik olacak mı?

Gelin olmayı hiç düşünmüyorum. Ama büyük konuşmamak lâzım. Belki bu fikrimi değiştirecek biri hayatıma girer, o yüzden bu konuda kesin konuşmayayım.

 

Tatlı olsanız hangisi olurdunuz?

Tatlı olsam kesinlikle Türk lokumu olurdum

 

İşsiz panpişlerim destek istediler

Biraz Türkiye üzerine yazışalım... Ülkemizin ekonomik durumunu da değerlendirmeniz mümkün mü?

Ülkemizin ekonomik anlamda ciddi sıkıntıları var. Ve bunları en kısa zamanda çözmek zorundayız. Yoksa gittikçe mutsuz ve melankolik olacağız. İnşallah her şey çok güzel olacak. Ülke olarak moralimizi yüksek tutmalıyız, biz güçlü bir ülkeyiz.

 

İşsiz panpişler için verdiğiniz pozlar da gündeme oturdu bu arada... Ne olacak bu işsizliğin hali?

İşsizliğin çözümünü keşke bulabilsem. İşsiz panpişlerim destek istedi. Ben de onları kırmadım. Dikkatleri işsizlerimizin üzerine çekebildiysem ne mutlu bana.

 

İnternette yazdığınız köşe yazıları da dikkat çekti. Bir gazetede köşe yazarı olmayı düşünür müsünüz?

Teklif gelirse tabii ki bir gazetede seve seve yazarım. Yeter ki yazdığım şeyler insanlara katkı sağlasın.

 

Messi ile ne zaman buluşacaksınız?

Messi ile inşallah en kısa zamanda buluşmak istiyorum. Hedeflerimden biri de budur :)

 

Albüm dışında da projelerde olacak mısınız yakın zamanda?

İlk planda albümüm var. Daha sonra başka projeler de olacak. Televizyon programı gibi mesela. Ama şimdilik sürpriz.

 

Hilal Cebeci'yi 3 kelimeyle anlatsanız neler söylersiniz?
Hilal'i 3 kelimeyle anlatırsak, psikopat, sevgi dolu, vicdanlı diyebiliriz. Biraz tezatlık olsa da Hilal böyle biri işte. Ayrıca tüm Habertürk okurlarına sevgilerimi yolluyorum :)

 

Ve son olarak hayranlarınıza mesajlarınızı almak istiyorum.

Hayranlarıma mesajım: Önce kendilerini, sonra da herkesi ve her şeyi sevmeleri gerek. Çünkü bu dünyayı sadece sevgi kurtarır. Sevmek, sevilmek, paylaşmak çok önemli. Zaten benim panpişlerim hümanisttir, bizim felsefemiz bu.

1160
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.