Magazin

Hiçbir erkekle birlikte yaşamadım

Hiçbir erkekle birlikte yaşamadım

O moda dünyasının son 20 yılına damgasını vurmuş bir süper model. İlerleyen yaşına rağmen hala dünyanın en güzel ve arzulanılan kadınlarından biri. Ama öyle bir açıklama yaptı ki herkesi şaşırttı.

Ünlü manken Helena Christensen, oğlunun babası Norman Reedus ile beş yıl süren evliliğine ve Josh Hartnett'den Leonardo DiCaprio'ya Michael Hutchence'a kadar bir çok ünlü erkekle girdigi gönül ilişkilerine rağmen hayatı boyunca hiçbir erkekle birlikte yaşamadığını söyledi.

Danimarkalı Christensen "Şimdi 9 yaşına gelen oğlum Mingus dışında hiçbir erkekle gerçek anlamda yaşamadım" dedi. Christensen "ama Norman Reedus ile evlendiniz onunla bile aynı evde yaşamadınız mı" diye sorunca "Hayır, çünkü mesleğim gereği sürekli seyahat ediyordum. Bu yüzden böyle oldu" diye cevap verdi.

Her zaman kendine ait bir evi ve eşyaları olduğunu söyleyen Helena Christensen "Ama, bilirsiniz, günün birinde doğru adama rastlarsam ona hiç düşünmeden "hemen yarın gel, benim evime taşın, eşyalarını da istediğin yere koy" derim" diye konuştu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.03.2009
362
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.