Magazin

Heyecandan bayıldı!

Heyecandan bayıldı!

Şansına diyecek yoktu yarışmacının. Bir ara para ağacında nereyse sadce 500 bin TL'lik kutular yer aldı.Var mısın Yok musun'da dün akşam yine hüsran vardı!

Son turlara çok iyi kutularla giren Nevzat Bey, üst üste 500 binlik kutuları açtırınca paniğe kapıldı. Hamdi Bey'in teklifini kabul eden Nevzat Bey'i yarışma sonunda kötü bir sürpriz karşıladı.

Acun istese de 500 bin TL'lik büyük ikramiye yine Hamdi Bey'de kaldı. Yarışmacı koltuğuna oturan Nevzat Bey, program boyunca çok iyi bir performans sergiledi.

HEYECANA DAYANAMADI, BAYILDI!

Nevzat Bey, heyecana daha fazla dayanamayıp bayıldı. Bunu üzerine programa reklam arası verildi.

Reklam dönüşü bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Nevzat Bey'e doktorlarımız gerekli müdahaleyi yaptı, kendisine yarışmaya isterse yarın devam edebileceğini söyledik ancak kendisi devam edebileceğini söyledi" dedi. Bu açıklamanın ardından yarışmacı Nevzat Bey bir tansiyon sorunu yaşadığını önemli durumunun olmadığını ve yarışmaya devam etmek istediğini söyledi.

500 BİNE ÇOK YAKLAŞTI
Nevzat Bey üst üste açtırdığı mavi ve sarı kutularla, Hamdi Bey'in korkulu rüyası oldu. Nevzat Bey'in son dört tura girildiğinde karşılaştığı tablodan endişelenen Hamdi Bey, 230 bin TL'lik rekor bir teklif yaptı. Nevzat Bey, ise Hamdi Bey'e teşekkür ederek teklifi kabul etmedi.

MUCİZE SON KUTULARA TAŞINDI

Son iki tura 500 TL ve üç 500 bin TL'lik kutularla giren Nevzat Bey, son iki tercihinde de 500 binlik kutuları açtırdı. Son tura gelindiğinde ise ekranda büyük hayal kırıklığı yaşandı. Son tura 500 TL ve 500 bin TL'lik kutularla giren Nevzat Bey'e, Hamdi Bey bu kez 112 bin TL'lik ikramiye teklif etti. Yapılan teklifi uzun süre düşünen Nevzat Bey, daha fazla riske girmeyerek Hamdi Bey'in 112 bin TL'lik teklifini kabul etti. Nevzat Bey'in kutusundan ise 500 bin TL'lik rekor ikramiye çıktı.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 10.10.2009
299
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.