Magazin

Herkesin konuştuğu aşk!

Herkesin konuştuğu aşk!

Habertürk'te yer alan habere göre; 40 yaşındaki İzel, gönlünün prensini buldu. Ünlü popçu, Rafet El Roman'la düet yaptığı Aşk-ı Virane şarkısıyla adını duyuran 25 yaşındaki Yusuf Güney'le aşk yaşıyor.

Londra'da pazarlama müdürü olarak çalışırken beş yıl önce Rafet El Roman'la tanışınca hayatı 180 derece değişen Yusuf Güney ile ünlü popçu İzel, aşk yaşıyor. Özellikle El Roman'la düet yaptıkları Aşk-ı Virane adlı şarkı ve yeni çıkan albümü Bir Sevda Masalı ile adını duyuran Güney'le İzel, bir süredir gözlerden uzak gizli gizli buluşuyor.

Kendisinden yaşça küçük besteci Sinan Akçıl'dan ayrıldıktan sonra uzun süredir kimseyle birlikte olmayan 40 yaşındaki İzel, geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki Yusuf Güney'le Scotch adlı gece kulübünde samimi bir şekilde eğlenirken görüldü. Yakınları, Frame'de sahneye çıkan Güney'in hiç bir programını kaçırmayan İzel'in çok mutlu olduğunu söylüyor.


AŞK İDDİALARINA İZEL'DEN CEVAP GELDİ
4 Haziran 2009 Perşembe günü Habertürk gazetesinde şirketimize bağlı değerli sanatçımız İZEL ile ilgili Yusuf Güney ile aşk yaşadığı şeklinde çıkan haber asılsızdır.

Sanatçımızın bu asılsız haber ile ilgili açıklaması şu şekildedir:

"Yusuf Güney'i kış aylarında bir kez Frame adlı gece klübünde arkadaşlarımla birlikte izledim. Kendisini bir daha ne gördüm, ne konuştum. Bugün Habertürk gazetesinde yer alan haber tamamıyla gerçek dışıdır. Hayatımda biri olduğunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gizleme kaygım olmayacaktır. Tüm saygıdeğer basın mensuplarına bu konuda gösterecekleri hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim.."

İzel'in açıklamasında da görüleceği üzere böyle bir gelişme ve böyle bir aşk sözkonusu değildir. Gerekli hassasiyeti göstereceğinizi ümit eder çalışmalarınızda başarılar dileriz
Yayın tarihi: 05.06.2009
479
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.