Magazin

Herkesin gözü etimde

Herkesin gözü etimde

Manken Nilay Dorsa, mesleğe ilk başladığında çok şeyler yaşadığını ve maalesef insanların gözünün hep etinde olduğunu söyledi.

Güncellenme tarihi:
Kağıt bebekler camiasının sivri dilli güzeli Nilay Dorsa, son röportajında yine magazin dünyasını bombaladı. Sivri diliniz yüzünden pek çok polemiğe karıştınız... Birçok insana reyting malzemesi oldum ve bu anlamda kullanıldığımı düşünüyorum. Ama ben kendimi değiştiremem, doğrularımı söylemeye devam edeceğim. Bu mesleğe ilk adım attığınız dönemlerde çok mu zorlandınız? Evet, çok şeyler yaşadım ve maalesef insanların gözü hep etimde oldu. Küçücük yaştasınız ve yaşıtlarınız okula giderken siz anneniz-babanız yaşındaki insanlarla bir savaşa giriyorsunuz. Ağladığım, pes ettiğim, "Lanet olsun, bu işi yapmayacağım" dediğim çok oldu, ama verdiğim bir mücadele vardı. O yüzden sabrettim, savaştım ve inandığım doğrultuda ilerledim. Camiadan kimlerle yakınsınız? Hiç kimseyle... Bu çevreden bir dostum yok. Bir fanusta yaşıyorum diyebilirim. Starların hepsi yalnızdır ve hiçbiri mutlu değildir. Ve ben de kendimi şu anda öyle görüyorum. Erkek arkadaşınız da mı yok, o kadar mı soyutladınız kendinizi hayattan? Bu camiadaki insanlardan korkuyordum, bu çevreden biriyle ilişki yaşamak istemiyordum, öyle de oldu. Erkek arkadaşım bu camiadan değil. İlişki güzel gidiyor anlaşılan... Kesinlikle... Her gün yüzlerce kez konuşuyoruz, mesajların haddi hesabı yok, sürekli onu düşünüyorum, sabah uyandığımda ilk aklıma gelen şey o. Aylık geliriniz ortalama nedir mesela? Ben 10 yıldır bu camiadayım. Parasız işlere gittiğim de oldu zamanında, ama şimdi kazancım iyi. 10 yılda kazandıklarınızla neler alabildiniz? Gayrimenkul alıyorum. Emrah ile yarışıyorum, 72 evim var. Şaka bir yana, son iki yıldır çok iyi kazanıyorum. Kendimce iyi yatırımlar yaptığımı söyleyebilirim. Evim var, arabam var ve hep biriktiriyorum paramı. Bizimkisi nankör bir meslek, yani fiziğiniz el verdiği sürece bu işi yapabilirsiniz. Bunun farkında olan biriyim. Zengin bir sevgilim ya da beni destekleyen birileri olmadığına göre kendim kazanmak zorundayım. Albüm teklifleri geliyor mu? Hem de tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla... Ben ne kadar kaçsam da, albüm çıkarmayı istemesem de, teklif üstüne teklif gelmeye devam ediyor. "Sesim yok" diyorum açık açık, ama kimin umrunda? Çünkü günümüzde "görüntü her şey. Yarışma programlarında jüri üyeliği yapmaya ne dersiniz? Jüri üyeliği nedir ki? Ne zaman bir meslek oldu? Bu bir meslek değil bir kere, sadece kolay para kazanma yolu... Oradaki insanlara gülüyorum gerçekten... Evet para için bunu yapıyorlar ama yine de gülünç. O yarışmalardan zaten bana teklif geldi, ama kabul etmedim. Benim tarzım değil. Reyting uğruna saçma sapan polemiklere girmek bana ters... Onları da kınamıyorum gerçi, öyle mutlular demek ki...
Yayın tarihi: 16.09.2008
303
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.