Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Her şeye rağmen bir numara

Her şeye rağmen bir numara

Uyuşturucu, içki, çılgın partiler, ayrılıklar, hayal kırıklıkları... Hiçbiri duruşunu, şıklığını etkilemedi Kate Moss'un. Top model, Vogue dergisinin 'son 10 yılın en iyi giyinen kadınları' listesinde ilk sırada.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
KATE MOSS BURADA Vogue dergisi editörleri, Kate Moss'u seçmelerinin nedenini "Kadınların giyim tarzı üzerinde hiçbir model ya da ünlü kişi onun kadar etkili olmadı" sözleriyle açıklıyor. Moss'un stilini duygularıyla oluşturduğu belirtiliyor, cesareti alkışlanıyor. Derginin stil direktörü, top model için "Her anında şık ve cool görünmeyi başarıyor" diyor. Listedeki diğer isimlere gelince: 'Gossip Girl' dizisinin yıldızlarından Blake Lively için 'bomba etkisi' etiketi kullanılmış. Sadece moda ikonları, şarkıcılar, oyuncular yok. ABD Başkanı Obama'nın eşi Michelle Obama, 'bağımsız' kategorisinden listeye girmiş. Editörler, "First Lady'i listeye aldık çünkü modada demokrasi örneğini en iyi o veriyor" diyor. Geriye kalanlar şöyle: Fransız oyuncu Marion Cotillard 'beyazperde sireni', Jessica Biel 'Amerikan güzeli', İngiliz sunucu Alexa Chung 'sokak karizması', Sarah Jessica Parker 'kentli bohem', Etiyopya asıllı model-tasarımcı Liya Kebede 'bilinçli şıklık', İngiliz aktris Carey Mulligan 'özgür ruh' ve moda yazarı Shala Monroque 'yeni klasizm' başlıklarında değerlendirilip en iyi giyinen kadınlar olarak seçilmiş. Ve bir aykırı isim: Her giydiği olay olan Lady Gaga, 'vizyoner' sıfatıyla listede yer alıyor. (Milliyet)
345
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.