Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Her kadın seksi olur

Her kadın seksi olur

"Aşk-ı Memnu" dizisinde Bihter'i canlandıran Beren Saat, yıllar önce aynı karakteri oynayan Müjde Ar kadar seksi görünemeyeceği iddialarına anıt verdi.

"Aşk-ı Memnu" dizisinde Bihter'i canlandıran Beren Saat, yıllar önce aynı karakteri oynayan Müjde Ar kadar seksi görünemeyeceği iddialarına anıt verdi: "Kimseyi 'seksi' diye kategorize etmeyin, çünkü dişilik her kadının beyninde var!"

Beren Saat, geçtiğimiz günlerde CNN TÜRK kanalındaki "Nası Yani?" programına konuk oldu. Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sorularını anıtlayan oyuncu, bu arada Müjde Ar ile kıyaslanması konusuna da değindi. Aşk-ı Memnu'daki "Bihter" rolünü yıllar önce TRT'de canlandıran Müjde Ar kadar seksi görünemeyeceği yorumlarına karşılık veren Saat, "Müjde Ar çok seksi bir kadındı, sen değilsin. Ne olacak bakalım diyenler yanıldı" diye konuştu.

Saat, kameralar karşısında "seksi kadın"a nasıl dönüştüğünü de açıklamaya çalıştı: "Hiçbir kadını 'seksi' diye kategorize etmemek gerek, ünkü dişilik her kadının beyninde var. Her ister ve bu konuya focus olursa, içindeki dişiliği ortaya çıkarabilir. Bu iş tamamen eyinde bitiyor. Duruşla, tavırla, bakışla ilgili bir şey... Daha da doğrusu kadınsal bir güdü... Nasıl olduğunu anlatmak zor, çünkü bir şekilde geliveriyor."
(Hürriyet)
528
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.