Magazin

Her güzelin bir kusuru var

Her güzelin bir kusuru var

Hollwood'un en güzel kadınlarına biraz dikkatli bakınca kusurları göze batmaya başlıyor. İşte ünlü yıldızlar ve en büyük kusurları.

Güncellenme tarihi:
Angelina Jolie Her ne kadar dünyanın en yakışıklı erkeği onun evgilisi olsa da gittiği her yerde bütün gözler ona yönelse de Angelina Jolie'nin de kusurları var. En büyük kusuru da dudak çevresini gölgeleyen kırışıklıkları. Henüz 32 yaşında olan Jolie'nin bu kırışıklıklarının aşırı kilo kaybı yüzünden olduğu konuşuluyor. Jolie'nin fotoğrafları için tıklayın Renee Zellweger Gençliğinde jimnastik yapan güzel yıldızın bedeni belki de bu yüzden biraz aşırı kaslı ve atletik. Victoria Beckham Spice Girls'ün stil ikonu üyesi Victoria Beckham bir güzellik ve bkım adibedi olarak duruyor. Ama onun da zaman zaman gizleyemediği kusurları var. Göz çevresi ve göğüslerindeki kusurlardan ameliyat olarak kurtulan Beckham pek de iyi görünmeyen dizlerine ve ters ışıkla iyice ortaya çıkan selülitlerine henüz kesin bir çare bulamadı. Victoria'nın fotoğrafları için tıklayın Rihanna Beyonce'nin en büyük rakibi Rihanna'nın göğüslerine silikon yaptırdığı iddiaları var. Genç şarkıcı bunu inkar etse de görünen köy kılavuz istemiyor. Rihanna'nın fotoğrafları için tıklayın Teri Hatcher Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile sömeye yüz tutan şöhretini pekiştiren Hacther'ın göz çevresindeki kırışıklıklara eklenen gözaltı morlukları artık makyajla bile gezlenemiyor. Mischa Barton Mischa Barton ise fazla küçük olduğu söylenen göğüsleri yüzünden eleştiriliyor. Ama bu onun umurunda bile değil. "Kusurlarımı biliyorum ve onlarla yaşamayı da beceriyorum" diyor genç yıldız. Mischa'nın fotoğrafları için tıklayın Scarlett Johansson Marilyn Monroe'nun tahtına aday gösterilen genç yıldızın en büyük kusuru zarif bedenine göre epey büyük olan ayakları. Scarlett'in fotoğrafları için tıklayın Uma Thurman Johansson ile aynı sorunu Uma Thurman da paylaşıyor. Onun ayakkabı numrası da 43. Uma'nın fotoğrafları için tıklayın Eva Mendes 32 yaşındaki Mendes, Hollywood'un en gözde Latin güzellerinden. Onun en büyük kusuru ise yüzünde biraz büyük görünen burnu. Ama o bile Eva Mendes'e ayrı bir hava katıyor. Eva'nın fotoğrafları için tıklayın Beyonce Beyonce'nin en çok göze çarpan kurusu fazla kiloları ve kalın baldırları. Beyonce'un fotoğrafları için tıklayın (Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.12.2007
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.