Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hepsi gitti, kaldı ikisi

Hepsi gitti, kaldı ikisi

RTÜK uyardı; televizyon kanalları, ekranlarını "Kaynana Semra" ve "Tülin-Caner", "Ahu-Meriç", "Safiye- Faik" ikililerine kapattı.

Bir grup seyircinin gösterdiği ısrarlı tepki, ALO RTÜK hattına yapılan şikâyetler ve medya dünyasından bazı insanların verdiği mücadele sonuç verdi; "Tülin-Caner, kaynana Semra, Ahu Tuğba - Meriç Erkan" gibi isimlerle hayatımıza giren karakterlerin hayatımızdaki saltanatı sona erdi.

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahid Akman başkanlığında bir araya gelen televizyonların üst düzey yöneticilerinin çoğu, toplantıda alınan ilke kararına uyarak gündüz kuşağı yayınlarında bir dizi değişikliğe gitti.

Kanal D, gündüz kuşağının iddialı canlı yayını "Sabahların Sultanı"nın bir aya yakın bir süredir konuk ettiği Tülin ile Caner'i bir daha ekrana çıkarmama kararı aldı. Yine Kanal D, "Esra Ceyhan'la" adlı programında sık sık yer verdiği "Kaynana Semra" adıyla anılan Semra Yücel, eski eşi Hamit Türk ve kızı Seçil Türk'e ekranını kapattı!

Ozan ve Yeşim'le devam
Star TV de, "Safiyeli Faik Sabahlara Şenlik" adlı programda sevgilisi Safiye Soyman'a söyledikleri nedeniyle örgütlerinin tepkisine neden olan Faik Öztürk'ün ekran macerasını bitirdi; program yayından kaldırıldı.
Yayın tarihi: 05.12.2006
680
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.